Hurtownia ZIÓŁKO

Ziółko to producent naturalnych produktów ziołowych najwyższej jakości. Produkuje lokalnie zioła i naturalne olejki eteryczne najwyższej jakości troskliwie dbając o każdy etap tego procesu.

Rosnąca świadomość społeczeństwa w zakresie prozdrowotnych właściwości zasobów naturalnych pozwoliła na rozkwit firmie Ziółko. Badania, które się obecnie prowadzi udowadniają dawną wiedzę i intuicje zielarską i pokazują jak wielka moc drzemie w roślinach.


Produkty marki Ziółko, które kupisz w naszej hurtowni, tworzone są w parku maszynowym, który posiada certyfikowany system jakości HACCP. By uzyskać ten certyfikat, należy spełnić rygorystyczne normy podczas procesu produkcji. Certyfikat ten gwarantuje, że produkty marki Ziółko są godne zaufania.


Producent Ziółko współpracuje na stałe ze znanymi osobiście, starannie wybranymi plantatorami. Dostawcy surowców firmy Ziółko są doświadczeni w uprawie ziół i potrafią utrzymać ich stałą wysoką jakość. Jakość dostarczanych surowców badana jest w świetnie wyposażonym laboratorium zakładu produkcyjnego. Dostępne w naszej hurtowni olejki eteryczne firmy Ziółko tworzone są jedynie ze zdrowych, naturalnie uprawianych roślin.


Ciekawą pozycją w asortymencie naszej hurtowni są olejki eteryczne marki Ziółko. Wyróżnia je to, że każdy z olejków producent destyluje sam, we własnym zakładzie produkcyjnym. Oznacza to, że ma pełną kontrolę nad najważniejszym etapem produkcji olejków eterycznych, a tym samym pewność, że olejki, które sprzedajemy są w 100% czyste..

Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów