Hurtownia ORANŻADA

Hurt Oranżada. Oranżada to polski producent specjalizujący się w wytwarzaniu wysokiej jakości yerba mate. W naszej hurtowni zielarskiej oprócz herbat yerba mate, dostępne są również naczynia matero i bombille do spożywania herbaty.

Hurt Oranżada. Producent Oranżada yerba mate tworzy z najlepszej jakości liści i patyków ostrokrzewu paragwajskiego, które po zbiorach są dokładnie suszone. Największa część zbiorów pochodzi z Argentyny i Paragwaju.


Dostępne w naszej hurtowni herbaty yerba mate od Oranżada są doskonałą alternatywą kawy. Yerba mate posiada właściwości pobudzające, a dodatkowo bogata jest w potrzebne do życia witaminy i minerały. Yerba mate bogata jest w witaminy z grupy B, witaminę C i E, a także magnez, cynk, fosfor, żelazo, czy krzem.


Producent Oranżada wymienia same zalety z picia yerba mate, oto niektóre z nich: pobudza układ nerwowy, poprawia koncentrację, zmniejsza ciśnienie, rozluźnia mięśnie, a także zmniejsza uczucie zmęczenia i głodu.


Dzięki zawartości witamin i minerałów w yerba mate, picie tej herbaty korzystnie wpływa na włosy, skórę i paznokcie. Jak podaje producent Oranżada, yerba mate bogata jest w antyutleniacze, które zwalczają wolne rodniki, tym samym przyczyniają się do opóźnienia starzenia się skóry.


Yerba mate od Oranżada, dostępne w naszej hurtowni, można kupić w zestawie z bombillą i matero. Bombilla to specjalna słomka z sitkiem, która zapobiega zasysaniu liści podczas picia herbaty. Matero, jest to specjalne naczynie do picia yerba mate.


Wszystkie te produkty kupisz u nas w hurcie.


Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 124 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 124 elementów