Oranżada Vakapi Catuaba Guarana 500 g Zobacz większe

Oranżada Vakapi Catuaba Guarana 500 g

OR9019

Ta bardzo mocna i szybko pobudzająca, dymna yerba mate. Łączy w sobie gorzki posmak tytoniowego naparu z wytrawnym charakterem odpowiednio dodawanych w procesie owoców dżungli i ziół.

Więcej szczegółów

5906735489019
2025-11-30
23%
ORANŻADA
ORANŻADA ROBERT DERLATKA

Więcej informacji

Oranżada Vakapi Yerba Mate Catuaba Guarana 500 g


Vakapi to nowa, paragwajska yerba mate, dla szukających konkretnego pobudzenia. W tej gęstej jak smoła yerba mate, w której ciemno-zielonym liściom, patyczkom oraz drobno zmielonym gałązkom towarzyszy owoc guarany, kora catuaby, kilka dzikich ziół wykąpanych w naturalnym aromacie leśnych owoców znajduje się po prostu rzeczowa moc. Utrzymuje smak do 6 zalania. W każdym z kolejnych zalań naparu, zmniejsza się goryczka a rośnie siła pobudzenia.

Musicie to poczuć !

Składniki:
Yerba mate (Ilex paraguariensis) 93% - kraj poch. Paragwaj, guarana sproszkowana 3%, catuaba kora cięta 2%, liść mięty, ziele czystka, naturalny aromat.

Sposób przygotowania i przechowywania:
Susz wsypuje się w ilości od 1/4 do 3/4 objętości naczynia oraz zalewaj wodą o temperaturze 70-80 stopni C. Ten sam susz można zalewać wielokrotnie, do utraty jego walorów smakowych.
Dane producenta/dystrybutora:

"Oranżada" Robert Derlatka, ul. Batorego 42/24, 05 - 400 Otwock


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu