Oranżada Herbata Zestaw Exclusive Yerba Mate

OR615

Ekskluzywny zestaw yerba mate, naczynie, bombilla i pudełko, to doskonała alternatywa na prezent. Zestaw może być dobrym początkiem, by stać się koneserem yerba mate.

Więcej szczegółów

5907222324615
2025-12-31
23%
ORANŻADA
ORANŻADA ROBERT DERLATKA

Więcej informacji

ORANŻADA ZESTAW EXCLUSIVE YERBA MATE + NACZYNIE + BOMBILLA + PUDEŁKO


Zestaw startowy do picia yerba mate, który składa się z podstawowych elementów niezbędnych do prawidłowego przygotowania pysznej mate. To ciekawa propozycja dla zapracowanych i potrzebujących sporej dawki energii w pracy czy poza domem. W jego skład wchodzą:

  • Mate Green Mas Energia Guarana 400g - Mocna i energetyzująca brazylijska mate, która pobudzi ciało i umysł do zwiększonego wysiłku. A to wszystko dzięki dodatkom(6,2%)  w postaci owocu guarany, płatków bławatka i nagietka oraz aromatu mango. Opakowanie 400g.
  • Matero ceramiczne Luca Brown 450ml - ceramiczne naczynko o pojemności około 350 ml. Posiada szkliwienie wewnątrz oraz zewnątrz naczynia, łatwe w eksploatacji.
  • Bombilla Escribo - Nierdzewna bombilla, lekko profilowana o długości 16 cm. Sitko w kształcie sprężynki.

Zestaw Mate Green Mas Energia Guarana to doskonała propozycja na prezent dla bliskiej nam osoby lub na rozpoczęcie przygody z yerba mate. Kupując w zestawie płacisz mniej niż kupując poszczególne elementy zestawu osobno! W przypadku braku naczynka Cristina Maron zostanie zamienione na inne dostępne matero.


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu