Hurtownia CARMEN

Hurt Carmen. Producent Carmen jest polską firmą produkującą mydła z naturalnymi składami. Mydła Carmen tworzone są tradycyjnymi metodami. Producent Carmen stosuje tylko wysokiej jakości produkty. Wśród mydeł Carmen, znajdziemy: mydło szare, borowinowe, dziegciowe, czy mydło z gliceryną.

Hurt Carmen. Producent Carmen wytwarza mydła tradycyjnymi metodami. Mydła Carmen odznaczają się prostym składem i skutecznością działania. Firma Carmen ma w swojej ofercie, takie mydła jak:


Szare mydło- idealne do stosowania w gospodarstwie domowym, ale także do mycia całego ciała, twarzy i włosów. Producent Carmen przypomina, iż dawniej szare mydło było stosowane do przemywania ran pooperacyjnych, gojenia się siniaków i stłuczeń. Carmen Szare mydło może być pomocne w walce z łupieżem i trądzikiem. Szare mydło kupisz u nas w hurcie w niskich cenach hurtowych.


W naszej hurtowni znajdziesz również mydło borowinowe producenta Carmen


Mydło borowinowe- doskonale nadaje się do codziennej pielęgnacji skóry. Po stosowaniu mydła borowinowego skóra staje się bardziej nawilżona i głęboko oczyszczona. Fitohormony zawarte w mydle producenta Carmen pobudzają metabolizm i zwiększają syntezę kolagenu, który odpowiada za sprężystość skóry.


Mydło dziegciowe producenta Carmen- doskonałe do pielęgnacji bardzo wymagającej skóry. Carmen Mydło dziegciowe posiada silne właściwości przeciwzapalne, antyseptyczne i antybakteryjne. Mydło polecane szczególnie dla osób z problemami dermatologicznymi. Carmen Mydło dziegciowe jest pomocne w walce z łuszczycą, trądzikiem, AZS i skórą naczynkową. Dziegieć normalizuje działanie gruczołów łojowych. Klienci naszej hurtowni doceniają niskie ceny hurtowe produktów producenta mydeł Carmen.


Szare mydło do szybkiego usuwania plam- zostało wykonane z wysokiej jakości surowców z dodatkiem aktywnych komponentów. Składniki zawarte w mydle Carmen pozwalają skutecznie usunąć zabrudzenia na odzieży, kołnierzykach, rękawach. Mydło Carmen nie wywołuje alergii. Sprawdź nasze ceny hurtowe!


Na naszej stronie internetowej dostępnych jest wiele rodzajów mydeł producenta Carmen. Sam sprawdź na www.greenport24.pl.

Więcej
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów