CARMEN SZARE MYDŁO DO SZYBKIEGO USUWANIA PLAM 150G Zobacz większe

Carmen Szare Mydło Do Szybkiego Usuwania Plam 150G

CN255

Szare mydło do usuwania plam z różnego rodzaju tkanin. Bezpieczne dla środowiska.

Więcej szczegółów

5907629280255
2023-12-02
23%
CARMEN

Opis

płećDla Kobiet
produktypolskie
płećDla Mężczyzn

Więcej informacji

CARMEN SZARE MYDŁO DO SZYBKIEGO USUWANIA PLAM 200G


Wyprodukowane z wysokiej jakości surowców z dodatkiem aktywnych komponentów, które pomagają skutecznie i bez wysiłku usuwać różne plamy w tym również po tłuszczach, na odzieży, kołnierzykach, mankietach, dywanach i draperiach. Przeznaczone dla wszystkich rodzajów tkanin. Nie podrażnia skóry, nie wywołuje alergicznych podrażnień, nie zanieczyszcza środowiska.

Sposób użycia : ekspres usuwania plam - zmoczyć plamę wodą, potrzeć mydłem. Potrzymać 10-15 minut i zmyć wodą. Wzmacniacz prania - zmoczyć plamę lub mocno zabrudzoną powierzchnie wodą, potrzeć mydłem, dalej prać według wybranemu sposobowi prania.

Składniki INCI: sodium salts of acids nature fats and oiles, water, glycerine, nonionic, surfactant, sodium chloride, parfum, antioxydant, titanium dioxyde, optical bleacher, phosphonate, dye.

Produkt przebadany dermatologicznie. Posiada Certyfikat EAC.


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu