Hurtownia ASTRON

Zielarnia Astron dostarcza na rynek produkty ziołowe, owoce suszone, oleje oraz nasiona roślin. Bogaty asortyment marki obejmuje produkty przeznaczone do codziennego spożywania. Firma stosuje ekologiczne praktyki produkcyjne, zachowując przy tym wysoką jakość artykułów. Astron współpracuje jedynie z najlepszymi dostawcami, którzy prowadzą uprawy bądź zajmują się zbieraniem ziół dziko rosnących. W toku produkcji szczególną uwagę przywiązuje się do zachowania naturalnych walorów roślin. Sprawia to, że konsument sięga po sprawdzony produkt w pełni dostosowany do jego potrzeb.

W ofercie marki znaleźć można najlepsze zioła jednorodne, jak również mieszanki ziołowe. Produkty te przechowywane są w specjalnych opakowaniach, które gwarantują długotrwałą świeżość produktu oraz jego ochronę przed promieniowaniem słonecznym i wilgocią. Każda osoba z pewnością znajdzie mieszankę ziół, dzięki której będzie mogła urozmaicić swoją dietę w odżywcze składniki niezbędne do budowania odporności organizmu i złagodzenia różnych dolegliwości, w tym żołądkowych. Witaminy i mikroelementy pochodzące z produktów ziołowych są dobrze przyswajalne, dlatego stanowią doskonałą alternatywę dla preparatów zawierających substancje wypełniające.


Astron dostarcza również odżywcze i naturalne oleje, które mogą być stosowane przy rozmaitych schorzeniach – począwszy od bólów kręgosłupa, skończywszy na łagodzeniu skutków urazów. Warto sięgnąć również po suszone owoce tej marki, ponieważ są one bogatym źródłem przeciwutleniaczy. Są one odpowiedzialne za zwalczanie wolnych rodników, które negatywnie oddziałują na wygląd skóry. Najlepiej sprzedającym się produktem firmy Astron jest olej żywokostowy z gojnikiem.

Więcej
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów