Hurtownia ASTRON

Hurt Astron. Firma Astron jest rodzinną firmą zielarską, z wieloletnim doświadczeniem. Producent Astron swoje surowce pozyskuje ze sprawdzonych upraw, a także z czystych terenów dzikich. Nasza hurtownia posiada szeroką gamę produktów Astron.

Hurt Astron. Producent Astron oferuje najlepsze zioła jednorodne, jak również mieszanki ziołowe. Produkty te przechowywane są w specjalnych opakowaniach, które gwarantują długotrwałą świeżość produktu oraz jego ochronę przed promieniowaniem słonecznym i wilgocią. Każda osoba z pewnością znajdzie w naszej hurtowni mieszankę ziół, dzięki której będzie mogła urozmaicić swoją dietę w odżywcze składniki niezbędne do budowania odporności organizmu i złagodzenia różnych dolegliwości, w tym żołądkowych. Producent Astron zapewnia, że witaminy i mikroelementy pochodzące z produktów ziołowych są dobrze przyswajalne, dlatego stanowią doskonałą alternatywę dla preparatów zawierających substancje wypełniające.


Producent Astron dostarcza do naszej hurtowni również odżywcze i naturalne oleje, które mogą być stosowane przy rozmaitych dolegliwościach – począwszy od bólów kręgosłupa, suchej skórze, skończywszy na łagodzeniu skutków urazów. Warto sięgnąć również po suszone owoce tej marki, ponieważ są one bogatym źródłem przeciwutleniaczy. Są one odpowiedzialne za zwalczanie wolnych rodników, które negatywnie oddziałują na wygląd skóry. Najpopularniejszym produktem naszej hurtowni firmy Astron jest olej żywokostowy z gojnikiem, przynoszący ulgę w bólach kości i stawów.

Więcej
Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów