Astron Pau Darco La Pacho 100G Zobacz większe

Astron Pau Darco La Pacho 100G

AS255

Astron Pau darco Lapacho jest bogate w magnez, wapń, żelazo i mangan. Działa przeciwwirusowo. Przez Indian wykorzystywane jest do leczenia infekcji wywołanych przez grzyby, bakterie i wirusy.

Więcej szczegółów

5905279764255
2025-07-30
5%
ASTRON
PPH ASTRON Józef Tabor
1 szt.

Więcej informacji

ASTRON PAU DARCO LA PACHO 100G


Lapacho – wewnętrzna warstwa kory drzew Tabebuia Impetiginosa. Drzewa te pochodzą z Ameryki Środkowej oraz Południowej. Inne nazwy, pod którymi można spotkać lapacho, to m. in. Taheebo, Pau d’Arco, Ipe Roxo, czy po prostu „herbata Inków”.


Właściwości lapacho:
Lapacho jest bogate w magnez, wapń, żelazo i mangan. Działa przeciwwirusowo. Przez Indian wykorzystywane jest do leczenia infekcji wywołanych przez grzyby, bakterie i wirusy.

Lista przypisywanych lapacho właściwości jest długa: poprawia trawienie, pomaga w walce z pasożytami, wzmacnia odporność, ma właściwości antybiotyczne.

Lapacho może znajdować zastosowanie przy takich schorzeniach jak:

  • drożdżyce i zakażenia grzybiczne
  • choroby skórne, trudno gojące się rany
  • problemy żołądkowe (np. wrzody i nieżyty)
  • problemy z wątrobą
  • astma i alergie, nieżyt oskrzeli

SKŁADNIKI
100% kora pau darco - la pacho

STOSOWANIE
Kopiastą łyżeczkę kory zalewamy 1/2 litra wody i gotujemy do 5 minut. Pijemy po ostudzeniu. Po 3 tygodniach należy zrobić tygodniową przerwę.

PRZECHOWYWANIE
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu