ASTRON MORINGA LIŚĆ SUSZONY 250G Zobacz większe

Astron Moringa Liść Suszony 250G

AS743

Moringa to drzewo długowieczności, w swoim skadzie ma 46 antyoksydantów, ktore chronią organizm przed chorobami krążenia,

Więcej szczegółów

5905279764743
2024-09-01
0%
ASTRON
1 szt.

Więcej informacji

ASTRON MORINGA LIŚCIE SUSZONE  250G


Moringa Olefeira to roślina, która ma działanie prewencyjne. Jest używana do wspierania leczenia wielu dolegliwości, takich jak choroby skóry, cukrzyca, kłopoty z zasypianiem, przygnębienie i depresja. Dostarcza bardzo dużo energii, co jest szczególnie ważne przed i po treningu. Pomaga regulować poziom cukru we krwi.

Surowiec jest pozyskiwany z drzewa Moringa, którego gałęzie przypominają kształtem pałeczki. Są długie i cienkie, mają trójkątne strąki z nasionami. Drzewo rośnie głównie w suchych i piaszczystych rejonach Indii, Tajlandii, w Afryce, na Tajwanie i Filipinach.

Podobnie jak inne sukulenty, drzewo Moringa może przetrwać kiedy brakuje wody i gleba jest mocno wyjałowiona. Moringa w smaku podobna jest do chrzanu. Taki smak ma również drewno. Dlatego drzewo to nazywane jest chrzanowym.

To idealny produkt dla osób, które potrzebują dostarczyć organizmowi niezbędnych substancji odżywczych. Marchewka ma 4 razy mniej witaminy A, niż taka sama ilość moringi. Co więcej zawiera 4 razy więcej wapnia niż mleko i trzy razy więcej potasu niż banany. Według wielu, jest to jeden z najlepszych surowców roślinnych jaki istnieje.

W jednej dawce liści moringi znajdziesz:

  • 22% dziennego zapotrzebowania na witaminę C,
  • 41% dziennego zapotrzebowania na potas,
  • 61% dziennego zapotrzebowania na magnez,
  • 71% dziennego zapotrzebowania na żelazo,
  • 125% dziennego zapotrzebowania na wapń,
  • 272% dziennego zapotrzebowania na witaminę A,


Ponadto zawiera:

  • 92 składniki odżywcze,
  • 46 antyoksydantów,
  • 36 substancji o działaniu przeciwzapalnym,
  • 18 aminokwasów, w tym 9 niezbędnych.

Moringa to kompletny produkt zawierający nie tylko witaminy, których potrzebujesz. Może także poprawić stan Twojego zdrowia.


zwiększenie poziomu energii,
poprawienie trawienia,
poprawa działania systemu odpornościowego,
poprawa nastroju,
pomaga zmniejszyć ciśnieniae krwi,
pomaga chronić  nabłonek żołądka,

Ze względu na wysoką zawartość beta-karotenu, witaminy E i C oraz żelaza Moringa zapewnia dobre źródło tlenu w mózgu i wspomaga tworzenie hemoglobiny we krwi. Pobudza to komórki i zwiększa wydajność ich pracy. Moringa spowalnia proces starzenia organizmu. Przeciwutleniacze pomagają oczyścić organizm z z toksyn i neutralizują je. W roślinie wykryto 46 przeciwutleniaczy, takich jak selen, witamina E i C. Moringa polepsza wzrok, hamuje starzenie się skóry i zapobiega osłabieniu starczemu


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu