Hurtownia AVA LABORATORIUM

Hurt AVA Cosmetics. Firma AVA Cosmetics została stworzona już 60 lat temu. Producent Irena Dysput swoją firmę tworzy z miłości do naturalnego stylu życia. Nasza hurtownia oferuje produkty z wieloletnią recepturą marki AVA Cosmetics­­.

Hurt AVA Cosmetics. Marka AVA Cosmetics jest firmą z wieloletnim doświadczeniem i posiadająca sprawdzone receptury swoich kosmetyków. 


Producent AVA Cosmetics swoje produkty tworzy z miłości do naturalnego piękna. Główna misją, jaka przyświeca producentowi AVA Cosmetics, jest tworzenie świetnych kosmetyków w niewygórowanych cenach. Wysoka jakość dostarczanych surowców skutkuje powstawaniem kosmetyków skutecznych i bezpiecznych. Klienci otrzymują produkty zapewniające najwyższa ochronę i pielęgnację delikatnej skóry. Nasza hurtownia również daje dostęp swoim klientom do zapoznania się z marką AVA Cosmetics.


Dzięki rzetelnej pracy wielu specjalistów, firma AVA Cosmetics zgromadziła ogromny wiedzę i doświadczenie w produkcji naturalnych kosmetyków. Producent AVA Cosmetics może poszczycić się wysoką jakością produktów i wykonywanych usług. Marka AVA Cosmetics, dostępna w naszej hurtowni kojarzy się także z tradycją, zaufaniem i solidnością.


Producent AVA Cosmetics może poszczycić się, iż jako pierwsza firma w Polsce otrzymała certyfikat ECOCERT. Kosmetyki AVA Cosmetics, dostępne w naszej hurtowni są tworzone z najbardziej wartościowych surowców naturalnych, które mają bardzo dobre oddziaływanie na skórę człowieka. Zostało to udowodnione licznymi badaniami naukowymi.


Nasza hurtownia oferuje różne serie kosmetyczne AVA Cosmetics. Każda Pani z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 57 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 57 elementów