Hurtownia STAWOSAN

Stawosan hurt. Producent Stawosan zajmuje się produkcją suplementów diety i kosmetyków bliskich naturze. Czołowym produktem marki Stawosan jest krem laurowy Stawosan Q7. Stawosan Q7 pozwoli pozbyć się dolegliwości bólowych z mięśni, czy pleców.

Producent Stawosan, którego produkty kupisz u nas w hurcie, tworzy naturalne kosmetyki i suplementy diety. Natura obdarzyła nas wieloma cennymi roślinami, które możemy wykorzystać do leczenia naszych dolegliwości. Stawosan może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w produkcji naturalnych suplementów diety i kosmetyków. Wszystkie stanowią naszą ofertę hurtową.


Krem laurowy hurt


Producent Stawosan stworzył flagowy produkt, jakim jest krem laurowy Stawosan Q7. Każdy z nas czasami odczuwa ból pleców, czy ból mięśni, ale nie każdy wie, jak może sobie wówczas pomóc. Producent wyprodukował krem laurowy Stawosan Q7 o cudownych właściwości łagodzących ból i dyskomfort. Stawosan w świadomy sposób połączył składniki aktywne biologicznie, by przynosiły one jak największą ulgę bolącym miejscom podczas stosowania. Stosowanie kremu laurowego Stawosan bardzo dobrze rozgrzewa bolące miejsce. Starannie dobrane przez producenta Stawosan rośliny, nie tylko zmniejszają ból, ale także doskonale rozluźniają mięśnie i rewitalizują skórę. W składzie kremu laurowego Stawosan znajdziemy m.in. olej z liści laurowych, arnikę, olej z kadzidłowca, kamforę, masło shea, aloes, imbir.


Producent Stawosan zadbał o to, by krem był bezpieczny do stosowania również  przez osoby ze skórą atopową i wrażliwą. Zdaje on sobie sprawę, że bardzo ciężko jest znaleźć kosmetyk, czy suplement diety, który byłby bezpieczny do stosowania przez osoby z tak wrażliwą skórą. Sprawdź ofertę naszej hurtowni!

Więcej
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
  • Stawosan Q7 to w 100% naturalny krem, skutecznie pielęgnujący skórę okolic stawów. Niezwykłe właściwości zawdzięcza innowacyjnemu połączeniu ekstraktów z 7 ziół: świeżych liści laurowych, imbiru, arniki, kadzidłowca, kamfory, aloesu oraz masła shea.

  • Naturalny krem Stawosan Q7 doskonale pielęgnuje okolice stawów. Dużą skuteczność zawdzięcza oryginalnej kombinacji ekstraktów z 7 roślin: świeżych liści laurowych, imbiru, kamfory, aloesu, olejek z kadzidłowca, arniki oraz masła shea.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów