Hurtownia SKARBY GAI

Producent Skarby Gai wytwarza dobrej jakości suplementy diety. Do najsłynniejszych produktów marki Skarby Gai zaliczamy witaminę C, pozyskaną z kapusty oraz chlorek magnezu. Wszystkie wytwarzane produkty w hurtowni Skarby Gai podlegają ścisłej kontroli w czasie produkcji, aby finalny produkt miał jak najlepszą jakość.

Skarby Gai jest firmą wytwarzającą unikatową witaminę C z kapusty, a także chlorek magnezu i szungit karelski. Produkcja suplementów diety Skarby Gai jest pod ścisłą kontrolą i nieustannym nadzorem specjalistów. Praktyka ta pozwala uzyskać produkty o wysokiej jakości i trwałości, co bardzo doceniają konsumenci Skarby Gai i naszej hurtowni.


Suplement diety Witamina C z kapusty, cieszy się dużą popularnością gdyż mało jest dostępnej na rynku takiej witaminy C. Skarby Gai Witamina C została pozyskana z kapusty i innych naturalnych składników roślinnych. Producent Skarby Gai nie bez powodu stworzył taką witaminę C. W przeciwieństwie do większości witamin C dostępnych na rynku, które są syntetyczne Witamina C Skarby Gai jest pochodzenia roślinnego. Pozyskanie witaminy C z roślin, sprawiło, że Witamina C Skarby Gai posiada łagodny i przyjemny cytrynowy smak. Ekstrakt z kapusty ma postać białego proszku, ale co najważniejsze jego pozyskanie odbywa się bez użycia chemii. Skarby Gai Witamina C nie powoduje podrażnień błony śluzowej żołądka, co jest szczególnie ważne u osób z nadwrażliwością na niektóre składniki. Producent Skarby Gai Witaminy C, sprawił, że jest ona bardzo dobrze rozpuszczalna w wodzie, co przyspiesza jej przyrządzenie.


Kolejnym produktem producenta Skarby Gai jest chlorek magnezu. Skarby Gai chlorek magnezu jest produktem premium, gdyż stworzony został o podwyższonej czystości i obniżonej granulacji, a także został bardzo dokładnie przebadany laboratoryjnie. Śmiało można powiedzieć, że chlorek magnezu Skarby Gai jest wolny od obecności metali ciężkich. Producent Skarby Gai stworzył magnez, ze względu na duże zapotrzebowanie społeczeństwa na ten pierwiastek. Magnez pomaga w zmniejszeniu uczucia zmęczenia i znużenia, pomaga w prawidłowej pracy układu nerwowego, a także wpływa na dobry stan kości i mięśni. Skarby Gai Chlorek magnezu, to doskonały produkt dla osób wycieńczonych fizycznie i psychicznie-pomaga lepiej zregenerować się przeciążonemu organizmowi.


Nasza hurtownia posiada w swojej ofercie produkty Skarby Gai, by sprostać wymaganiom rynku oraz popytowi na naturalne produkty wspierające zdrowie.

Więcej
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów