Hurtownia ECOVARIANT

Hurtownia Ecovariant jest firmą produkującą ekologiczne środki czystości do domu. Producent Ecovariant oferuje szeroki wybór kosmetyków do pielęgnacji domu jak również ekologicznych środków do prania tkanin. Sprawdź ceny hurtowe!

W naszej hurtowni produkty Ecovariant stanowią ważna cześć oferty. To wszystko, co możesz znaleźć do pielęgnacji domu w jednym miejscu. Producent Ecovariant chce propagować życie w zgodzie z naturą i dlatego stworzył specjalną markę Ecovariant. Tylko życie w zgodzie z samym sobą i w zgodzie z naturą pozwoli nam zachować równowagę w otaczającym nas świecie. Według producenta Ecovariant produkty ekologiczne powinny być bezpieczne dla człowieka, środowiska, być hipoalergiczne i ulegać biodegradacji. Takie właśnie są produkty marki producenta Ecovariant.


Producent Ecovariant stworzył innowacyjny biosurfaktant EcoTenz. Głównym składnikiem składnika Ecotenz jest saponina pozyskiwana z orzechów piorących. Ecotenz jest składnikiem wszystkich produktów Ecovariant dostępnych w naszej hurtowni. Ecotenz jest skuteczny, a przy tym nie stwarza zagrożenia dla ludzi, zwierząt i środowiska. Składnik Ecotenz przyczynia się do szybszej biodegradacji ścieków, dzięki czemu pomaga środowisku.


Jeżeli chcesz, aby produkty stosowane przez Ciebie w domu były bezpieczne dla Ciebie i Twoich bliskich, to nie wahaj się zajrzeć do naszej hurtowni i wypróbować coś z oferty producenta Ecovariant. Tutaj znajdziesz wszystkie potrzebne produkty do pielęgnacji wnętrza Twojego domu, a także produkty do mycia naczyń i prania ubrań.


W naszej hurtowni z oferty producenta Ecovariant dostępne są płyny do mycia naczyń, żele do toalet, sól do zmywarek, płyn do prania ubrań, płyn do mycia podłóg.

Więcej
Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów