Hurtownia ECOVARIANT

Hurtownia Ecovariant jest firmą produkującą ekologiczne środki czystości do domu. Producent Ecovariant oferuje szeroki wybór kosmetyków do pielęgnacji domu jak również ekologicznych środków do prania tkanin. Sprawdź ceny hurtowe!

W naszej hurtowni produkty Ecovariant stanowią ważna cześć oferty. To wszystko, co możesz znaleźć do pielęgnacji domu w jednym miejscu. Producent Ecovariant chce propagować życie w zgodzie z naturą i dlatego stworzył specjalną markę Ecovariant. Tylko życie w zgodzie z samym sobą i w zgodzie z naturą pozwoli nam zachować równowagę w otaczającym nas świecie. Według producenta Ecovariant produkty ekologiczne powinny być bezpieczne dla człowieka, środowiska, być hipoalergiczne i ulegać biodegradacji. Takie właśnie są produkty marki producenta Ecovariant.


Producent Ecovariant stworzył innowacyjny biosurfaktant EcoTenz. Głównym składnikiem składnika Ecotenz jest saponina pozyskiwana z orzechów piorących. Ecotenz jest składnikiem wszystkich produktów Ecovariant dostępnych w naszej hurtowni. Ecotenz jest skuteczny, a przy tym nie stwarza zagrożenia dla ludzi, zwierząt i środowiska. Składnik Ecotenz przyczynia się do szybszej biodegradacji ścieków, dzięki czemu pomaga środowisku.


Jeżeli chcesz, aby produkty stosowane przez Ciebie w domu były bezpieczne dla Ciebie i Twoich bliskich, to nie wahaj się zajrzeć do naszej hurtowni i wypróbować coś z oferty producenta Ecovariant. Tutaj znajdziesz wszystkie potrzebne produkty do pielęgnacji wnętrza Twojego domu, a także produkty do mycia naczyń i prania ubrań.


W naszej hurtowni z oferty producenta Ecovariant dostępne są płyny do mycia naczyń, żele do toalet, sól do zmywarek, płyn do prania ubrań, płyn do mycia podłóg.

Więcej
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
 • Ekologiczny roślinny płyn do ręcznego mycia naczyń z orzechów piorących. Bezzapachowy hipoalergiczny. Butelka owalna (ow) z nakrętką pull-push.

  W ulubionych
 • Clean floor to nowoczesny ekologiczny roślinny płyn do mycia podłóg drewnianych. Wytworzony na bazie biosurfaktantu EcoTenz z orzechów piorących (Sapindus Mukorossi) i naturalnym woskiem roślinnym. Wykazuje doskonałe właściwości myjące.

  W ulubionych
 • Clean floor WOOD to nowoczesny ekologiczny roślinny płyn do mycia podłóg drewnianych. Wytworzony na bazie biosurfaktantu EcoTenz z orzechów piorących (Sapindus Mukorossi) i naturalnym woskiem roślinnym. Wykazuje doskonałe właściwości myjące.

  W ulubionych
 • Wykazuje doskonałe właściwości myjące i odtłuszczające. Jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz środowiska. Cechuje się szybką biodegradacją. Ma przyjemny ziołowy zapach pochodzący z użycia naturalnych składników.

  W ulubionych
 • Wykazuje doskonałe właściwości myjące i odtłuszczające. Jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz środowiska. Cechuje się szybką biodegradacją.

  W ulubionych
 • Good wash 3in1. Bezzapachowy płyn do prania tkanin kolorowychekologiczny roślinny z orzechów piorących. Wspomaga płukanie i prasowanie.

  W ulubionych
 • Ekologiczny roślinny płyn do prania z orzechów piorących. Pierze w zimnej wodzie i w całym zakresie temperatur. Bezzapachowy hipoalergiczny do tkanin kolorowych.

  W ulubionych
 • Sól regeneracyjna do zmywarki. Niezbędna do prawidłowego działania zmywarki.

  W ulubionych
 • Ekologiczny bezzapachowy Szampon dla psa wytworzony na bazie roślinnego biosurfaktantu EcoTenz z orzechów piorących (Sapindus Mukorossi) i ekstraktem z rumianku. Cechuje się szybką biodegradacją. Jest bezpieczny dla środowiska.

  W ulubionych
 • Wytworzony na bazie biosurfaktantu EcoTenz z orzechów piorących (Sapindus Mukorossi). Wykazuje doskonałe właściwości myjące, odtłuszczające i rozpuszczające. Jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz środowiska.

  W ulubionych
 • Ekologiczny roślinny żel do prania tkanin kolorowych z orzechów piorących. Wspomaga płukanie i prasowanie, bezzapachowy, hipoalergiczny.

  W ulubionych
 • Wytworzony z udziałem biosurfaktantu EcoTenz z orzechów piorących (Sapindus Mukorossi) i z naturalnym kwasem cytrynowym. Jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz środowiska. Cechuje się szybką biodegradacją.

  W ulubionych
 • Wytworzony z udziałem biosurfaktantu EcoTenz z orzechów piorących (Sapindus Mukorossi) i z naturalnym kwasem cytrynowym. Jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz środowiska. Cechuje się szybką biodegradacją.

  W ulubionych
 • Ekologiczny roślinny żel do prania tkanin kolorowych z orzechów piorących ze srebrem koloidalnym. Bezzapachowy, hipoalergiczny.

  W ulubionych
 • Delikatny ale skuteczny bez zbędnej chemii. Nie pozostawia w odzieży szkodliwych i alergicznych związków. Nie szkodzi środowisku. Jest neutralny i bezpieczny. Nie posiada żadnych znaków ostrzeżeń chemicznych!

  W ulubionych
 • Ekologiczny roślinny żel myjący naczynia w zmywarkach z orzechów piorących. Do stosowania wzamian tabletek. Bezzapachowy hipoalergiczny.

  W ulubionych
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów