Hurtownia PROBIOTICS

Probiotics to polska firma wykorzystująca probiotechnologie do tworzenia swoich produktów. ProBio Emy to preparaty mikrobiologiczne przywracające homeostazę różnych ekosystemów. W ofercie znajdziemy suplementy, kosmetyki, środki do stosowania w domu, produkty dbające o rośliny i glebę.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 • 32,00zł
  26,02zł netto

  Bioklean soft, to doskonały środek do czyszczenia i usuwania zabrudzeń, odświeżania powietrza, dezynfekcji pomieszczeń i urządzeń. Bioklean soft zmniejsza występowanie pleśni. Płyn higienizuje i klaruje wodę w małych basenach i oczkach wodnych.

  32,00zł
  Czekamy na dostawę
  W ulubionych
 • 43,20zł
  35,12zł netto

  Bioklean wash jest delikatnym płynem z biologicznymi enzymami mikroflory. Płyn posiada substancje odplamiające pochodzenia roślinnego i nadaje się do prania ręcznego, jak i automatyczngo.

  43,20zł
  W ulubionych
 • 85,00zł
  78,70zł netto

  Esencja probiotyczna zawiera 11 żywych i aktywnych gatunków pożytecznych mikroorganizmów. Wybrane szczepy probiotyczne wzrastają z innymi szczepami, tworząc mały ekosystem jak w warunkach naturalnych.

  85,00zł
  W ulubionych
 • 31,00zł
  25,20zł netto

  Mydło organiczne, to doskonały produkt do mycia całego ciała, w tym także może być stosowany jako szampon do włosów. Mydło w delikatny sposób złuszcza i wygładza naskórek, a także nadaje skórze elastyczności. Mydło przywraca naturalne pH skóry.

  31,00zł
  Czekamy na dostawę
  W ulubionych
 • 44,00zł
  35,77zł netto

  Mydło zielone polecane jest do skóry wrażliwej, ze względu na zawarte w nim składniki, które mają działanie nawilżające, odżywiające i odmładzające na skórę całego ciała. Wyciąg z ziół fermentowanych z udziałem ProBio Emów, reguluje pH skóry.

  44,00zł
  Czekamy na dostawę
  W ulubionych
 • 57,00zł
  46,34zł netto

  Probio Cleaner, to środek służący do usuwania zabrudzeń, niwelowania nieprzyjemnych zapachów, a także do usuwania chorobotwórczej mikroflory i uniemożliwiania rozwoju np. pleśni.

  57,00zł
  W ulubionych
 • 91,04zł
  84,30zł netto

  SCD Probiotica, to doskonały to naturalny suplement diety, który wspiera prawidłowe funkcjonwanie przewodu pokarmowego. Probiotyk zawiera kilkanaście szczepów pożytecznych bakterii i 19 ziół, co czyni go produktem niezwykle naturalnym.

  91,04zł
  W ulubionych
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów