Hurtownia PROBIOTICS

Probiotics to polska firma wykorzystująca probiotechnologie do tworzenia swoich produktów. ProBio Emy to preparaty mikrobiologiczne przywracające homeostazę różnych ekosystemów. W ofercie znajdziemy suplementy, kosmetyki, środki do stosowania w domu, produkty dbające o rośliny i glebę.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • Bioklean soft, to doskonały środek do czyszczenia i usuwania zabrudzeń, odświeżania powietrza, dezynfekcji pomieszczeń i urządzeń. Bioklean soft zmniejsza występowanie pleśni. Płyn higienizuje i klaruje wodę w małych basenach i oczkach wodnych.

  W ulubionych
 • Bioklean wash jest delikatnym płynem z biologicznymi enzymami mikroflory. Płyn posiada substancje odplamiające pochodzenia roślinnego i nadaje się do prania ręcznego, jak i automatyczngo.

  W ulubionych
 • Esencja probiotyczna zawiera 11 żywych i aktywnych gatunków pożytecznych mikroorganizmów. Wybrane szczepy probiotyczne wzrastają z innymi szczepami, tworząc mały ekosystem jak w warunkach naturalnych.

  W ulubionych
 • Mydło organiczne, to doskonały produkt do mycia całego ciała, w tym także może być stosowany jako szampon do włosów. Mydło w delikatny sposób złuszcza i wygładza naskórek, a także nadaje skórze elastyczności. Mydło przywraca naturalne pH skóry.

  W ulubionych
 • Mydło zielone polecane jest do skóry wrażliwej, ze względu na zawarte w nim składniki, które mają działanie nawilżające, odżywiające i odmładzające na skórę całego ciała. Wyciąg z ziół fermentowanych z udziałem ProBio Emów, reguluje pH skóry.

  W ulubionych
 • Probio Cleaner, to środek służący do usuwania zabrudzeń, niwelowania nieprzyjemnych zapachów, a także do usuwania chorobotwórczej mikroflory i uniemożliwiania rozwoju np. pleśni.

  W ulubionych
 • SCD Probiotica, to doskonały to naturalny suplement diety, który wspiera prawidłowe funkcjonwanie przewodu pokarmowego. Probiotyk zawiera kilkanaście szczepów pożytecznych bakterii i 19 ziół, co czyni go produktem niezwykle naturalnym.

  W ulubionych
 • PROBIOTICA powstaje w procesie fermentacji kompleksu probiotycznych mikroorganizmów oraz ekologicznej mieszanki 18 ziół i soków. Wybrane szczepy probiotyczne wzrastają w konsorcjum i wzajemnej interakcji, jak w warunkach naturalnych. PROBIOTICA zasadnicz

  W ulubionych
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów