Hurtownia PROBIOTICS

Hurt Probiotics. Producent Probiotics wykorzystuje probiotechnologie do wytwarzania produktów z pożytecznymi mikroorganizmami. W naszej hurtowni dostępne są różne produkty marki Probiotics, sprawdź teraz!

Hurt Probiotics. Firma specjalizuje się w produkcji preparatów metodą probiotechnologii.


Co to właściwie jest probiotechnologia?


Producent Probiotics podaje, iż jest to technologia mikrobiologiczna, która oparta jest na naturalnym procesie fermentacji w niskich temperaturach. Korzystne działanie produktów wytwarzanych probiotechnologią polega na synergistycznym działaniu między sobą pożytecznych mikroorganizmów.


Jak podaje producent Probiotics, probiotechnologia jest coraz bardziej popularna. Dzieje się tak, iż mikroorganizmy otaczają nas z każdej strony i kierują wieloma procesami biologicznymi. Przewaga korzystnych drobnoustrojów będzie wpływała korzystnie zarówno na ekosystem jak i na nasz organizm.


Najbardziej popularnymi produktami producenta Probiotics, które możecie kupić w naszej hurtowni są Probio Emy. ProBio Emy są to preparaty mikrobiologiczne, które przywracają homeostazę różnych ekosystemów. W naszej hurtowni dostępne są ProBio Emy w postaci suplementu diety do picia, które będą wspierały homeostazę całego organizmu.


Producent Probiotics metodą probiotechnologii oprócz suplementów diety, wytwarza także mydła organiczne, kosmetyki do domu, a także produkty wspierające homeostazę roślin i gleb.


Nasza hurtownia posiada w sprzedaży produkty Probiotics w atrakcyjnych cenach hurtowych, sprawdź już teraz!

Więcej
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • 41,23zł
  33,52zł netto

  Bioklean soft, to doskonały środek do czyszczenia i usuwania zabrudzeń, odświeżania powietrza, dezynfekcji pomieszczeń i urządzeń. Bioklean soft zmniejsza występowanie pleśni. Płyn higienizuje i klaruje wodę w małych basenach i oczkach wodnych.

  W ulubionych
 • 93,29zł
  86,38zł netto

  Esencja probiotyczna zawiera 11 żywych i aktywnych gatunków pożytecznych mikroorganizmów. Wybrane szczepy probiotyczne wzrastają z innymi szczepami, tworząc mały ekosystem jak w warunkach naturalnych.

  W ulubionych
 • 37,26zł
  30,29zł netto

  Mydło organiczne, to doskonały produkt do mycia całego ciała, w tym także może być stosowany jako szampon do włosów. Mydło w delikatny sposób złuszcza i wygładza naskórek, a także nadaje skórze elastyczności. Mydło przywraca naturalne pH skóry.

  W ulubionych
 • 50,60zł
  41,14zł netto

  Mydło zielone polecane jest do skóry wrażliwej, ze względu na zawarte w nim składniki, które mają działanie nawilżające, odżywiające i odmładzające na skórę całego ciała. Wyciąg z ziół fermentowanych z udziałem ProBio Emów, reguluje pH skóry.

  W ulubionych
 • 57,00zł
  46,34zł netto

  Probio Cleaner, to środek służący do usuwania zabrudzeń, niwelowania nieprzyjemnych zapachów, a także do usuwania chorobotwórczej mikroflory i uniemożliwiania rozwoju np. pleśni.

  Czekamy na dostawę
  W ulubionych
 • 93,29zł
  86,38zł netto

  PROBIOTICA powstaje w procesie fermentacji kompleksu probiotycznych mikroorganizmów oraz ekologicznej mieszanki 18 ziół i soków. Wybrane szczepy probiotyczne wzrastają w konsorcjum i wzajemnej interakcji, jak w warunkach naturalnych. PROBIOTICA zasadnicz

  W ulubionych
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów