Nowy Probiotics Mydło Mikroorganiczne 500 ml do Ciała Zobacz większe

Probiotics Mydło Mikroorganiczne 500 ml do Ciała

PB4043

Mydło organiczne, to doskonały produkt do mycia całego ciała, w tym także może być stosowany jako szampon do włosów. Mydło w delikatny sposób złuszcza i wygładza naskórek, a także nadaje skórze elastyczności. Mydło przywraca naturalne pH skóry.

Więcej szczegółów

5900718344043
2023-02-28
23%
PROBIOTICS

Więcej informacji

Probiotics Mydło Mikroorganiczne 500 ml

Wyjątkowy kosmetyk wykonany na bazie naturalnych składników. Zawiera pożyteczne mikroorganizmy o korzystnym wpływie na skórę. Nadaje się do pielęgnacji całego ciała, w tym włosów. Delikatnie wygładza i złuszcza naskórek przywracając skórze jędrność.

Melasa z trzciny cukrowej to zapomniany, lecz cenny środek kojący i odżywczy. Zawiera mikroelementy przywracające jędrność skórze.

Puder bioceramiczny (glinka) delikatnie wygładza i złuszcza naskórek.

Co daje zawartość pożytecznych mikroorganizmów?

Po umyciu rąk nawet najlepszymi preparatami nasze ręce pozostają sterylne jedynie przez krótki czas. Szybko na skórze osadzają się drobnoustroje z powietrza i dotykanych przedmiotów, które najczęściej nie są dla nas korzystne. Z kolei użycie mydła mikroorganicznego sprawia, że skóra pokryta jest korzystnymi mikroorganizmami, które nie dopuszczają do zasiedlania i rozwoju szkodliwych organizmów. Dzięki temu jesteśmy znacznie dłużej zabezpieczeni przed zarazkami. Dodatkowo mikroorganizmy zapewniają szybsze gojenie drobnych ranek na skórze, ułatwiają poradzenie sobie z zadzierającymi się skórkami przy paznokciach i regulują pH skóry.

Nie zawiera SLS (Sodium Lauryl Sulphat) - silnie drażniącego i wysuszającego składnika wielu kosmetyków.

Nie zawiera parabenów, które mogą wywoływać alergie.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Cocamide DEA, Glycol Cetearate, Sodium Chloride, SDC Essential Probiotics, Molasses, ProBio Powder,  Citric Acid.

 Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu