Hurtownia STARPHARMA

Hurt Starpharma. Producent Starpharma jest liderem na rynku Europy Środkowo-wschodniej w produkcji słodyczy funkcjonalnych i suplementów diety. W naszej hurtowni dostaniesz lizaki i cukierki funkcjonalne, a także suplementy diety.

Hurt Starpharma. Firma Starpharma istnieje na rynku już ponad 7 lat. Producent Starpharma swoje produkty dostarcza do ponad 13 krajów świata. Produkcja w firmie Starpharma obejmuje wytwarzanie słodyczy funkcjonalnych, a także suplementów diety.


Główną misją producenta Starpharma jest tworzenie produktów, które będą zdrowe, a zarazem innowacyjne. Firma dąży do podnoszenia świadomości klientów, jak ważne jest kompleksowe, a nie wybiórcze dbanie o zdrowie.


Celem producenta Starpharma jest wprowadzanie na rynek polski, ale i na rynki zagraniczne, innowacyjnych produktów w przystępnych cenach.


Najbardziej pożądane produkty Starpharma, które możesz kupić w naszej hurtowni, to suplementy diety i słodycze funkcjonalne. Producent Starpharma może poszczycić się ponad 60 produktami. Mali miłośnicy słodyczy również znajdą coś dla siebie. Seria słodyczy funkcjonalnych, dedykowanych dzieciom występuje pod nazwą „Zdrowy Lizak Mniam-Mniam”, „Mniamki” i „Zdrowe Karmelki”. Dorośli, mogą wybierać suplementy diety, dostępne w naszej hurtowni w wersji „Strong” i „Forte”.


Logując się na naszą stronę hurtowni internetowej, poznasz atrakcyjne ceny hurtowe produktów Starpharma.

Więcej
Pokazuje 1 - 46 z 46 elementów
Pokazuje 1 - 46 z 46 elementów