Hurtownia DUTKOWIAK

Hurt Dutkowiak. Producent Dutkowiak swoją działalność prowadzi na terenie zachodniej Polski. Produkty Dutkowiak dostępne w naszej hurtowni ekologicznej, to przede wszystkim miody, mleczko pszczele, pierzga i pyłek kwiatowy.

Hurt Dutkowiak. Firma Dutkowiak, dostępna w naszej hurtowni ekologicznej zlokalizowana jest w okolicach Sulęcina, w województwie lubuskim. Rejony te charakteryzują się wysokim stopniem zalesienia terenu, nie są to tereny uprzemysłowione, dzięki czemu występuje tam wysoka jakość powietrza. Tutaj też stacjonują wszystkie pasieki producenta Dutkowiak. Jak widać, miody i inne produkty Dutkowiak pozyskiwane od pszczół, które możecie kupić w naszej hurtowni ekologicznej pochodzą z czystych rejonów Polski, co znacznie zwiększa jakość surowca.


Dutowiak hurt- tanio ceny hurtowe


Producent Dutkowiak zdradza nam, ile obecnie w gospodarstwie jest uli, które produkują tak pyszne miody. A jest ich aż 1800! Taka liczba pozwala klasyfikować gospodarstwo pszczelarskie Dutkowiak na liście gospodarstw pszczelarskich największych w Polsce.


Wiosna, dodatnie temperatury, to wszystko sprzyja kwitnieniu roślin, a pszczołom daje pożywienie. Tak, pierwsze zbiory pszczół, stanowią dla nich pożywienie, by mogły wzmocnić swoje rodziny i nabrać siły do dalszej pracy. Ale za to już następne partie miodu trafiają w Wasze ręce.


Z przyjemnością posiadamy produkty marki Dutkowiak w naszej hurtowni ekologicznej. W najlepszej ofercie cenowej dostaniesz u nas różne rodzaje miodów, mleczko i pierzgę pszczelą, a także pyłek kwiatowy.


Producent Dutkowiak dołożył wszelkich starań, byś mógł z przyjemnością delektować się niesamowitym smakiem polskich miodów. A wszystkie produkty Dutkowiak dostaniesz na naszej stronie hurtowni ekologicznej.

Więcej
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
 • 22,48zł
  22,48zł netto

  Polski miód akacjowy w płynnej postaci o delikatnym smaku.

  W ulubionych
 • 23,46zł
  23,46zł netto

  Polski miód gryczany o ciemnej barwie i niezwykle wyrazistym smaku o właściwościach przeciwzapalnych

  Czekamy na dostawę
  W ulubionych
 • 23,43zł
  23,43zł netto

  Polski miód lipa z bławatkiem o przyjemnym aromacie lipy i chabra

  Czekamy na dostawę
  W ulubionych
 • 23,46zł
  23,46zł netto

  Polski miód lipowy w kremowej formie o przyjemnym aromacie i smaku

  Czekamy na dostawę
  W ulubionych
 • 23,57zł
  23,57zł netto

  Polski miód mniszkowy o drobnokrystalicznej konsystencji polecany przy schorzeniach wątroby i dróg żółciowych.

  Czekamy na dostawę
  W ulubionych
 • 21,44zł
  21,44zł netto

  Polski miód rzepakowy o kremowej konsystencji polecany przy schorzeniach układu trawiennego, infekcji dróg oddechowych oraz chorobach serca.

  W ulubionych
 • 20,03zł
  20,03zł netto

  Polski miód wielokwiatowy, którego smak i aromat jest uzależniony od oblatywanych przez pszczoły gatunków roślin jest polecany przy alergii pyłkowej.

  Czekamy na dostawę
  W ulubionych
 • 21,62zł
  21,62zł netto

  Nagrodzony nagrodą perłą Polski miód wielokwiatowy z łąk Ujścia Warty cechuje się niezwykłym smakiem i aromatem.

  Czekamy na dostawę
  W ulubionych
 • 27,19zł
  25,18zł netto

  Polskie mleczko pszczele w miodzie to bogate źródło enzymów pszczelich, witamin i biopierwiastków, egzogennych aminokwasów.

  Czekamy na dostawę
  W ulubionych
 • 53,17zł
  49,23zł netto

  Pierzga, to prawdziwa skarbnica witamin, mikro i makroelementów, pierwiastków, białek, enzymów i cukrów, dlatego doskonale wzmacnia układ odpornościowy, dodaje energii, zmniejsza uczucie zmęczenia.

  Czekamy na dostawę
  W ulubionych
 • 21,43zł
  21,43zł netto

  Pyłek kwiatowy z Gospodarstwa "Dutkowiak" wykazuje działanie antybakteryjne, odtruwające i odżywcze. Produkt bogaty w witaminy, biopierwiastki, nienasycone kwasy tłuszczowe oraz enzymy pszczele.

  W ulubionych
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów