Hurtownia DUTKOWIAK

Hurt Dutkowiak. Producent Dutkowiak swoją działalność prowadzi na terenie zachodniej Polski. Produkty Dutkowiak dostępne w naszej hurtowni ekologicznej, to przede wszystkim miody, mleczko pszczele, pierzga i pyłek kwiatowy.

Hurt Dutkowiak. Firma Dutkowiak, dostępna w naszej hurtowni ekologicznej zlokalizowana jest w okolicach Sulęcina, w województwie lubuskim. Rejony te charakteryzują się wysokim stopniem zalesienia terenu, nie są to tereny uprzemysłowione, dzięki czemu występuje tam wysoka jakość powietrza. Tutaj też stacjonują wszystkie pasieki producenta Dutkowiak. Jak widać, miody i inne produkty Dutkowiak pozyskiwane od pszczół, które możecie kupić w naszej hurtowni ekologicznej pochodzą z czystych rejonów Polski, co znacznie zwiększa jakość surowca.


Dutowiak hurt- tanio ceny hurtowe


Producent Dutkowiak zdradza nam, ile obecnie w gospodarstwie jest uli, które produkują tak pyszne miody. A jest ich aż 1800! Taka liczba pozwala klasyfikować gospodarstwo pszczelarskie Dutkowiak na liście gospodarstw pszczelarskich największych w Polsce.


Wiosna, dodatnie temperatury, to wszystko sprzyja kwitnieniu roślin, a pszczołom daje pożywienie. Tak, pierwsze zbiory pszczół, stanowią dla nich pożywienie, by mogły wzmocnić swoje rodziny i nabrać siły do dalszej pracy. Ale za to już następne partie miodu trafiają w Wasze ręce.


Z przyjemnością posiadamy produkty marki Dutkowiak w naszej hurtowni ekologicznej. W najlepszej ofercie cenowej dostaniesz u nas różne rodzaje miodów, mleczko i pierzgę pszczelą, a także pyłek kwiatowy.


Producent Dutkowiak dołożył wszelkich starań, byś mógł z przyjemnością delektować się niesamowitym smakiem polskich miodów. A wszystkie produkty Dutkowiak dostaniesz na naszej stronie hurtowni ekologicznej.

Więcej
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów