Hurtownia DARY NATURY

Dary Natury to firma umiejscowiona w małej wiosce Koryciny na podlasiu. Zajmuje się produkcją zdrowej żywności, działająca w branży zielarskiej. Zróżnicowany teren umożliwia dostęp do naturalnie rosnących roślin. Produkty Darów Natury tworzą zatem dziko rosnące zioła i plony z certyfikowanych ekologicznych gospodarstw. 

Dary natury to polski producent zdrowej żywności, mieszanek ziołowych z wieloletnią tradycją. Firma znajduje się na Podlasiu, wśród nieskażonych cywilizacją łąk, lasów i pół. Zioła zbierane są ręcznie oraz przetwarzane w tradycyjny sposób.


Producent Dary Natury posiada w swojej ofercie zioła jednorodne, mieszanki ziołowe na różnorodne jednostki chorobowe, zdrową żywność, ekologiczne soki i domowe przetwory, a wszystko to ze skarbów Podlasia.


Dary Natury do firma z misją. Od lat skupia się nie tylko na produkcji i dystrybucji ziół, produktów zdrowotnych i zdrowej żywności, ale także na ochronie zagrożonych gatunków roślin i wspieranie tradycyjnego rolnictwa oraz ekologicznego podejścia do życia.


Producent Dary Natury w tej chwili korzysta z usług ok. 300 lokalnych zbieraczy ziół, który kultywują tą piękną tradycję ciągle żywą na Podlasiu od setek lat. Nie wszyscy wiedzą, że ok. 50% zbieranego surowca zielarskiego pochodzi właśnie z tych dziewiczych terenów Polski. Nie przypadkowo został tu stworzony Ośrodek Edukacji Przyrodniczej w Korycinach, który jako jedyny w kraju, uczy tej ważnej profesji.


Mimo tego, że Dary Natury swą działalność zaczynały jako producent i dystrybutor ziół, to w tej chwili oferta firmy zawiera: przyprawy, kawy, herbaty, nalewki, soki, syropy, napoje, zdrowa żywność, ekologiczne nasiona, zioła do kąpieli.


Firma cały czas się rozwija i inwestuje w poszerzanie oferty. Osiągnąć to zamierza tworząc właśnie przetwórnie surowców zielarskich oraz zakupując nowoczesny sprzęt do analizy produktów, które to pozwolą na wprowadzenie produktów specjalistycznych dla diabetyków, alergików oraz innych grup odbiorców.


Producent Dary Natury bardzo wnikliwie bada rynek oraz żywo odpowiada na potrzeby klientów selekcjonując, magazynując oraz konfekcjonując zioła, ale również wprowadzając nowoczesny sprzęt oraz urozmaicając ofertę produktową.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 558 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 558 elementów