Franczyza Natura&Zdrowie

Twój biznes odporny na kryzys – stabilna branża

 

Sieć Natura&Zdrowie to polska, szybko rozwijająca się marka, której misją jest kompleksowe wspieranie społeczeństwa w drodze do zdrowia za pomocą naturalnych produktów i terapii. 

CEL

Chcemy stworzyć silną, współpracująca ze sobą sieć sklepów zielarskich i ekologicznych, które swoją przewagę rynkową będą budować w oparciu o jakość dostępnych towarów, nowoczesny marketing oraz wspólną politykę zakupową. Chcemy dzielić się naszym wieloletnim doświadczeniem i wspierać polskie przedsiębiorstwa działające w naszej branży. 

SPERSONALIZOWANE ROZWIĄZANIE

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy już od wielu lat prowadzisz sklep zielarski bądź ekologiczny – nasza franczyza to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Dzięki nam zaczniesz lub rozwiniesz swój biznes na odpowiednim poziomie. Każdemu Partnerowi pomagamy kompleksowo na wszystkich etapach działalności – od momentu jej rozpoczęcia, po codzienną pracę.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

Posiadamy 30 czynnych jednostek franczyzowych.

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Naszym Partnerom oferujemy wsparcie i opiekę doświadczonego koordynatora rynku franczyzowego oraz priorytetowy dostęp do oferowanego przez nas asortymentu. Dzięki temu zmniejszysz ryzyko samodzielnego działania na coraz bardziej konkurencyjnym rynku. Uzyskasz od nas również stały rabat oraz wyjątkowo korzystne warunki zakupu w naszej hurtowni.  

WSPARCIE MARKETINGOWE

Dołączając do franczyzy Natura&Zdrowie, otrzymasz możliwość umieszczenia adresu i rekomendacji Twojego sklepu w wydawanym przez nas ogólnopolskim magazynie Natura&Zdrowie. Ponadto dostarczymy Ci bezpłatne gazetki oraz ulotki promocyjne. Doskonale wiemy, że na początku działalności brakuje czasu na akcje promocyjne, dlatego oferujemy Ci nasze doświadczenie i pomoc w dotarciu do jak największej liczby potencjalnych klientów. Dostaniesz od nas także materiały wspierające sprzedaż, takie jak broszury informacyjne dla Twoich Klientów, bony rabatowe, promocje na wybrane produkty. Zyskasz nasze wsparcie również w kampaniach prowadzonych w mediach społecznościowych oraz promocje na naszym ogólnopolskim portalu Natura&Zdrowie.

 

Miesięczna opłata licencyjna – tylko 150 złotych. 

 

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Czego oczekujemy:

   lokalu o powierzchni minimum 20 m2;

   miesięcznego zatowarowania w naszej hurtowni Green Port, które ustalane jest indywidualnie w zależności od potencjału sprzedażowego sklepu;

   zaangażowania i aktywnego uczestnictwa w akcjach promocyjnych i marketingowych.

 

Otwórz z nami franczyzę Natura&Zdrowie i odpowiedz na aktualne potrzeby rynku!

 

KONTAKT DO FRANCZYZODAWCY

 

Green Port Team sp. z o.o.

ul. Matuszewska 20

03-876 Warszawa

 

Damian Pawlak

793-187-845

damian.pawlak@greenport.pl

greenport.pl