Hurtownia INCAPHARMA

INCAPHARMA
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • 45,81zł
  42,42zł netto

  Jagody camu camu, które należą do grupy superfoods, czyli superżywności, mają wyjątkowe wartości odżywcze. Przede wszystkim są skarbnicą witaminy C, a także beta-karotenu i przeciwutleniaczy.

  W ulubionych
 • 40,00zł
  37,04zł netto

  Chanca piedra oprócz właściwości rozkurczowych posiada także silne działanie antywirusowe, antyspazmowe, przeciwzapalne, ochraniające wątrobę oraz oczyszczające.

  W ulubionych
 • 41,00zł
  37,96zł netto

  Chuchuhuasi wykazuje właściwości antyreumatyczne i przeciwartretyczne, antyhistaminowe, przeciwzapalne, tonizujące, przeciwbólowe. Regularne spożywanie Chuchuhuasi jest naturalną i skuteczną terapią zapobiegającą chorobom nowotworowym.

  W ulubionych
 • 42,90zł
  39,72zł netto
  Wyprzedaż!

  Data ważności:
  Graviola jest rośliną o dużym potencjale adaptogennym. Zawiera naturalnie występujące substancje o działaniu przeciwzapalnym, antyoksydacyjnym i wspierającym odporność takie jak: acetogeniny, alkaloidy, flawonole, fenole, cyklopeptydy, olejki eteryczne.

  W ulubionych
 • 49,00zł
  45,37zł netto

  Hercampuri może przyspieszać usuwanie toksyn z organizmu, sprzyjając jego oczyszczaniu. Dodatkowo pobudza metabolizm i wspomaga walkę z nadmiernymi kilogramami oraz zmniejsza poziom cholesterolu we krwi.

  Czekamy na dostawę
  W ulubionych
 • 53,85zł
  49,86zł netto

  Maca negra Żeń-szeń peruwiański pomaga w zachowaniu naturalnej aktywności seksualnej i energii, płodności, gospodarki hormonalnej u kobiet i mężczyzn.

  W ulubionych
 • 38,00zł
  35,19zł netto
  Wyprzedaż!

  Data ważności:
  Czarci pazur polecany jest np. jako środek przeciwzapalny i przeciwbólowy. Jego działanie w tym zakresie jest porównywalne do działania kortyzonu i fenylobutazonu, czyli znanych leków wykorzystywanych do uśmierzania bólu.

  W ulubionych
 • 38,00zł
  35,19zł netto

  Suplement diety wspomagający metabolizm węglowodanów. Wspiera prawidłowe procesy trawienne zachodzące w jelitach. Wspomaga odtwarzanie naturalnej flory bakteryjnej jelit.

  Czekamy na dostawę
  W ulubionych
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów