Hurtownia APIPOLFARMA

Apipol-Farma  wyspecjalizowało się w uszlachetnianiu naturalnych surowców pszczelich i przetwarzaniu ich na wysokowartościowe produkty o zastosowaniu leczniczym, profilaktycznym, kosmetycznym i spożywczym. 

Przedsiębiorstwo Pszczelarsko-Farmaceutyczne Apipol-Farma sp. z o. o. / Farmina sp. z o.o., wyspecjalizowało się w uszlachetnianiu naturalnych surowców pszczelich i przetwarzaniu ich na wysokowartościowe produkty o zastosowaniu leczniczym, profilaktycznym, kosmetycznym i spożywczym. Apipol-Farma w swoich laboratoriach fizyko-chemicznych i mikrobiologicznych opracowuje leki, suplementy diety oraz kosmetyki najwyższej jakości w oparciu o swoje bogate doświadczenie w stosowaniu surowców pszczelich takich jak: mleczko pszczele, propolis, pyłek kwiatowy i ziołomiody.


 


Wzrost świadomości konsumenta


Świadomość konsumencka stale rośnie. To, co jeszcze parę lat temu było tylko  modą na zdrowy tryb życia, obecnie stało się codziennością. Ludzie coraz częściej sięgają po zdrową i naturalną żywność, organiczne suplementy diety i ekologiczne, wegańskie bio-kosmetyki.


Na przeciw oczekiwaniom wymagających, świadomych klientów wychodzi marka           Apipol-Farma z bogatym wachlarzem naturalnych produktów pszczelich.


 


Marka Apipol-Farma w hurtowni Green Port


Miło jest nam zakomunikować, że do portfolio produktów dostępnych w hurtowni internetowej GreenPort24.pl, dołączyła właśnie wspomniana znana i ceniona marka – Apipol-Farma. Produkty tej marki są dostępne w cenach hurtowych zarówno dla sklepów internetowych jak i stacjonarnych.


Hurtownia GreenPort w trosce o klienta, oferuje czytelny katalog produktów marki Apipol-Farma, konkurencyjne ceny hurtowe na wszystkie artykuły oraz promocje dla stałych klientów, gwarantujące satysfakcję z każdego złożonego u nas zamówienia.


 


Dlaczego właśnie GreenPort24.pl


 


Jest wiele powodów, dla których warto założyć bezpłatne konto na naszej platformie i zamawiać produkty marki Apipol-Farma w cenach hurtowych.


Przede wszystkim:


              umożliwia ona składanie zamówień przez Internet o każdej porze


              daje możliwość wglądu w historię zamówień


              pozwala śledzić etapy realizacji zamówienia


Mając dostęp do platformy B2B klienci na bieżąco mogą także sprawdzić stan dostępnych rabatów, w tym tych na produkty marki Apipol-Farma, a także generować faktury elektroniczne.

Więcej
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów