Hurtownia BOTANICAL RESEARCH

Botanical & Medicinal Research jest polską firmą produkującą suplementy diety pochodzenia naturalnego z wykorzystaniem wyselekcjonowanych ziół, olejków eterycznych i witamin. . Systemy liposomalne są bezpieczną formą enkapsulacji składników, zapewniając optymalną wchłanialność i biokompatybilność

Botanical & Medicinal Research jest polską firmą produkującą suplementy diety pochodzenia naturalnego z wykorzystaniem wyselekcjonowanych ziół, olejków eterycznych i witamin.


Botanical & Medicinal Research skoncentrowała swoją produkcję na zaawansowanych technologicznie, liposomalnych systemach dostarczania składników odżywczych, minerałów i witamin. Systemy liposomalne są bezpieczną formą enkapsulacji składników, zapewniając optymalną wchłanialność i biokompatybilność. Zdrowa dieta podparta świeżymi, pełnowartościowymi składnikami, zamkniętymi w mikroskopijne kapsułki, toruje drogę do optymalnego zdrowia.


 


Wzrost świadomości konsumenta


Świadomość konsumencka stale rośnie. To, co jeszcze parę lat temu było tylko  modą na zdrowy tryb życia, obecnie stało się codziennością. Ludzie coraz częściej sięgają po zdrową i naturalną żywność, organiczne suplementy diety i ekologiczne, wegańskie bio-kosmetyki oraz, wolne od szkodliwych środków chemicznych, zagrażających środowisku.


Na przeciw oczekiwaniom wymagających, świadomych klientów wychodzi marka Botanical & Medicinal Research. Celem firmy jest uświadamianie i edukacja w zakresie prowadzenia zdrowego trybu życia, opartego na właściwym odżywianiu się, dbaniu o odporność, właściwej detoksykacji i optymalizacji funkcji fizjologicznych.


 


Marka Botanical & Medicinal Research w hurtowni Green Port


Miło jest nam zakomunikować, że do portfolio produktów dostępnych w hurtowni internetowej GreenPort24.pl, dołączyła właśnie wspomniana znana i ceniona marka – Botanical & Medicinal Research . Produkty tej marki są dostępne w cenach hurtowych zarówno dla sklepów internetowych jak i stacjonarnych.


Hurtownia GreenPort w trosce o klienta, oferuje czytelny katalog produktów marki Botanical & Medicinal Research, konkurencyjne ceny hurtowe na wszystkie artykuły oraz promocje dla stałych klientów, gwarantujące satysfakcję z każdego złożonego u nas zamówienia.


 


Dlaczego właśnie GreenPort24.pl


 


Jest wiele powodów, dla których warto założyć bezpłatne konto na naszej platformie i zamawiać produkty marki Botanical & Medicinal Research w cenach hurtowych.


Przede wszystkim:


              umożliwia ona składanie zamówień przez Internet o każdej porze


              daje możliwość wglądu w historię zamówień


              pozwala śledzić etapy realizacji zamówienia


Mając dostęp do platformy B2B klienci na bieżąco mogą także sprawdzić stan dostępnych rabatów, w tym tych na produkty marki Botanical & Medicinal Research, a także generować faktury elektroniczne.

Więcej
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów