Hurtownia SYNERGETIC

Marka SYNERGETIC powstała z troski o rodzinę i planetę. Udowadnia, że do sprzątania i mycia nie trzeba używać syntetycznych detergentów, które szkodzą zdrowiu i zanieczyszczają środowisko. Produkty SYNERGETIC to ekologiczna, naturalna alternatywa dla tradycyjnych środków czystości. Stworzona dla osób, które chcą ograniczyć w swoim życiu kontakt z niepotrzebną chemią i zniwelować wpływ, jaki wywiera ona na przyrodę.

Ekologiczne środki czystkości SYNERGETIC 


Marka SYNERGETIC działa w duchu ekologicznej odpowiedzialności i rozwija technologie, dzięki którym otrzymuje skuteczne produkty oparte na składnikach pochodzenia naturalnego. Krótka, czysta etykieta firmy składa się wyłącznie ze: środków powierzchniowo czynnych, kwasów, preparatów alkalicznych opartych na sodzie, zielonych chelatów, barwników spożywczych i naturalnych olejków eterycznych.Naturalne, proste składy produktów SYNERGETIC sprawiają, że mają zminimalizowane ryzyko wystąpienia podrażnień i alergii, całkowicie spłukują się z powierzchni i w 100% ulegają biodegradacji – są rozkładane przez bakterie w przyrodzie. Bez obaw można je stosować w domach z szambem czy przydomową oczyszczalnią ścieków.
 


Świadectwa jakości 


O jakości SYNERGETIC świadczą liczne certyfikaty – zarówno państwowe, jak i międzynarodowe, m.in.:                     Międzynarodowy certyfikat ICEA                     Certyfikaty i protokoły Centrum Higieny i Epidemiologii w Moskwie i Sankt Petersburgu                     Protokoły badań toksykologicznych produktów metodą IN VITRO                     Certyfikacja SVATOBOR, ROSEKOSTANDART, Międzynarodowego Funduszu Ekologicznego                     Certyfikaty ISO 9001
 


Wzros świadomości konsumentaŚwiadomość konsumencka stale rośnie. To, co jeszcze parę lat temu było tylko  modą na zdrowy tryb życia, obecnie stało się codziennością. Ludzie coraz częściej sięgają po zdrową i naturalną żywność, organiczne suplementy diety i ekologiczne, wegańskie bio-kosmetyki oraz środki czystości, wolne od szkodliwych środków chemicznych, zagrażających środowisku.Na przeciw oczekiwaniom wymagających, świadomych klientów wychodzi marka SYNERGETIC. W ekologicznych produktach SYNERGETIC nie ma SLS, chloru, amoniaku, fosforanów, rozjaśniaczy optycznych, akrylanów, mikroplastiku, agresywnych konserwantów, EDTA, pochodnych ropy naftowej czy silikonów – czyli składników powszechnie stosowanych w popularnych środkach do czyszczenia oraz drogeryjnych kosmetykach.
 


Marka SYNERGETIC w hurtowni Green PortMiło jest nam zakomunikować, że do portfolio produktów dostępnych w hurtowni internetowej GreenPort24.pl, dołączyła właśnie wspomniana znana i ceniona marka – SYNERGETIC. Produkty tej marki są dostępne w cenach hurtowych zarówno dla sklepów internetowych jak i stacjonarnych.Hurtownia GreenPort w trosce o klienta, oferuje czytelny katalog produktów marki SYNERGETIC, konkurencyjne ceny hurtowe na wszystkie artykuły oraz promocje dla stałych klientów, gwarantujące satysfakcję z każdego złożonego u nas zamówienia.
 


Dlaczego właśnie GreenPort24.pl
 


Jest wiele powodów, dla których warto założyć bezpłatne konto na naszej platformie i zamawiać produkty marki SYNERGETIC w cenach hurtowych.Przede wszystkim:              umożliwia ona składanie zamówień przez Internet o każdej porze              daje możliwość wglądu w historię zamówień              pozwala śledzić etapy realizacji zamówienia
 


Mając dostęp do platformy B2B klienci na bieżąco mogą także sprawdzić stan dostępnych rabatów, w tym tych na produkty marki SYNERGETIC, a także generować faktury elektroniczne.


Więcej
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów