Hurtownia Desire Labs

Desire Labs to innowacyjne, łamiące tabu suplementy. Odważ się pomóc sobie w intymnych kłopotach, nieważne czy chodzi o piersi, czy problemy z erekcją! Zdrowie intymne od A do Z z desire Labs!

Desire Labs to producent przełomowych suplementów na polskim i międzynarodowym rynku. Naturalne produkty Desire Labs wspierają zdrowie intymne we wszystkich jego przejawach. Dostępne w naszej hurtowni suplementy są specjalnie skomponowane by wspierać zarówno wygląd, zdrowie jak i doznania podczas intymnych zbliżeń.


Receptury produktów Desire Labs czerpią z wielowiekowej wiedzy zielarskiej i najnowocześniejszych odkryć naukowych. Producent Desire Labs zapewnia, że składniki receptur pozyskiwane są w miejscu ich naturalnego występowania. Sprawdź ceny hurtowe!


Innowacyjne podeście do zdrowia seksualnego producenta Desire Labs, będącego bardzo ważną częścią życia sprawia, że tematy związane z seksualnością przestają być tabu. Dostępne w naszej hurtowni suplementy diety Desire Labs wprowadzą nową jakość w Twoje życie seksualne.

Więcej
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
 • 79,00zł
  73,15zł netto

  Podstawą formuły Better Boobs jest codzienna suplementacja bezpiecznych fitoestrogenów, które w naturalny sposób naśladują działanie produkowanego przez Ciebie estrogenu, dodatkowo ujędrniając i unosząc piersi.

  Czekamy na dostawę
  W ulubionych
 • 90,00zł
  83,33zł netto

  Podstawą formuły Brazilian Butt jest wyrównanie poziomu estrogenu w organizmie, ujędrniając i unosząc pośladki.

  Czekamy na dostawę
  W ulubionych
 • 87,00zł
  80,56zł netto

  Erect Power to skuteczny zestaw naturalnych składników wspierający zdrowie męskich funkcji seksualnych, poprawiający libido i zdolność uzyskania i utrzymania erekcji.

  W ulubionych
 • 99,00zł
  91,67zł netto
  Wyprzedaż!

  Data ważności:
  Fallus Max wykorzystuje potężne połączenie aż 6 naturalnych prekursorów erekcji, afrodyzjaków i wzmacniaczy libido, które w niedługim czasie gromadzą się w Twoim organizmie, dając wymierne rezultaty w postaci Twojej sprawności seksualnej.

  W ulubionych
 • 99,00zł
  91,67zł netto

  Juicy Queen™ to suplement diety zawierający bogactwo naturalnych składników wspomagających Twój powrót do wewnętrznego balansu.

  Czekamy na dostawę
  W ulubionych
 • 72,00zł
  66,67zł netto

  Korzeń Maca Miłorząb japoński Shatavari Czerwona koniczyna

  Czekamy na dostawę
  W ulubionych
 • 79,00zł
  73,15zł netto

  Orgasm Control™ to skuteczny zestaw naturalnych składników wspierający zdrowie męskich funkcji seksualnych, poprawiający libido i zdolność uzyskania i utrzymania erekcji.

  Czekamy na dostawę
  W ulubionych
 • 79,00zł
  73,15zł netto

  Pleasure Max™ to suplement diety zawierający bogactwo składników wspomagających Twój powrót do większej wrażliwości okolic intymnych i na dotyk i doznania seksualne.

  Czekamy na dostawę
  W ulubionych
 • 95,00zł
  87,96zł netto

  Sperm Master™ to sprawdzony zestaw minerałów, witamin i ziół, w naturalny sposób stymulujących produkcję nasienia. Sperm Master™ został zaprojektowany w celu zoptymalizowania zdrowia reprodukcyjnego mężczyzn, zwiększając liczbę plemników.

  Czekamy na dostawę
  W ulubionych
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów