Hurtownia RADICAL

Radical to linia kosmetyków do włosów producenta Farmona. W jej skład wchodzą wzmacniające szampony, odżywki i inne produkty. Produkty Radical charakteryzują skoncentrowane receptury i akłądniki aktywne o potwierdzonym działaniu.

Radical Farmona to kompleksowa linia pielęgnacyjna do włosów i skalpu dostępna w naszej hurtowni. Specjalistycznie dobrane składniki zapewniają skuteczność w przywracaniu zdrowia i urody każdego rodzaju włosów.


Kosmetyki do włosów z linii Radical producenta Farmona zawierają mocno skoncentrowane, substancje aktywne, zapewniające spektakularne efekty. Linia Radical jest bardzo zróżnicowana, a produkty dedykowane specyficznym problemom. Sprawia to, że można dobrać je do każdej indywidualnej potrzeby.


Przy tworzeniu liniii Radical producent Farmona współpracował z trychologami i dermatologami. Zapewnia to bezpieczeństwo i skuteczność oraz głębokie zrozumienie procesów zachodzących w skórze głowy i znalezienie skutecznych rozwiązań na różnorakie przypadłości.


Radical Farmona to różnorodne kosmetyki pielęgnujące włosy, szczególnie zapobiegające wypadaniu włosów. W ofercie naszej hurtowni znajdziecie wcierki, ampułki, peeling trychologiczny oraz specjalistyczne szampony. Sprawdź  ceny hurtowe na produkty Radical Farmona!

Więcej
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów