Hurtownia BIOETIQ

Bioetiq to młoda polska firma kosmetyków naturalnych. Wyróżnia ją etyczne podejście do całego procesu produkcyjnego i innowacyjne receptury oraz bogactwo substancji aktywnych.


Bioetiq to młoda marka za której sukcesem stoi silna kobieta. Kochająca naturę młoda mama stworzyła markę kosmetyków naturalnych. Produkty firmy Bioetiq charakteryzują się czystymi i bogatymi składami. Cieszą się popularnością, zdobyły liczne nagrody.Kosmetyki producenta Bioetiq dostępne w naszej hurtowni są skomponowane z naturalnych składników o udowodnionym działaniu. Receptury kosmetyków Bioetiq, które możesz kupić w naszej hurtowni bogate są w lipidy, roślinne komórki macierzyste, witaminy, naturalne składniki aktywne, wodę termalną, antyoksydanty, ekstrakty roślinne oraz naturalne oleje i masła.
Producent kosmetyków Bioetiq zaznacza, że nie są testowane na zwierzętach, mozesz więc używać ich z czystym sumieniem. Kosmetyki Bioetiq, któe możesz kupić w naszej hurtowni są szczegółowo przebadane pod kątem skuteczności i bezpieczeństwa. Powstały we współpracy z biotechnologami i naukowcami.Jako hurtownia staramy się dostarczać produktów jedynie najwyższej jakości - kosmetyki Bioetiq są nagrodzone licznymi nagrodami, co jest tego świetnym potwierdzeniem: LOVE COSMETICS AWARDS 2020, BIOETIQ krem POLANKA - NAGRODA GŁÓWNA - NAJLEPSZY PRODUKT WARMII I MAZUR, KOBIETA SUKCESU WARMII I MAZUR, Laur NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH w kategorii „ Innowacja i Rozwój” przyznany przez Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
Sprawdż ceny Bioetiq w hurcie!

Więcej
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów