Hurtownia OZONFIX

Ozonfix to producent najwyższej jakości naturalnych olejów ozonowanych. Pielęgnują one skórę - natlenowują, odżywiają i zmiękczają. Są jałowe, znajdą zastosowanie zarówno w kosmetyce i w domowej apteczce.

OZONFIX


Ozonfix to producent najwyższej jakości naturalnych olejów ozonowanych. Są one jałowe, znajdą zastosowanie zarówno w kosmetyce i w domowej apteczce.


Producent Ozonfixu zapewnia, że składnikiem bazowym produktów są najwyższej jakości tłuszcze. W naszej hurtowni znajdziesz odpowiadające na specyficzne potrzeby skóry produkty na bazie oliwy z oliwek i oleju lnianego.Podczas procesu technologicznego zostały one trwale nasycone ozonem poprzez związanie go w nadtlenki nienasyconych kwasów tłuszczowych. Dzięki temu produkty Ozonfix są bardzo trwałe.Produkty Ozonfixu dostępne w naszej hurtowni dotleniają i odżywiają skórę. Można stosować je również na skaleczenia ponieważ proces producent Ozonfixu przestrzega najwyższych standartów higienicznych w swoim zakładzie i produkty firmy Ozonfix są jałowe.


Sprawdź ceny hurtowe tych niezwykłych oliwek!

Więcej
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów