Hurtownia DR LAS

Dr Las to polski producent suplementów opartych na wyciągach z ziół. Ich produkty wspierają naturalnie zdrowie układu trawiennego i dobre samopoczucie. W naszej hurtowni oferujemy ich ziołowe produkty powstałe z połączenia tradycji i nowych technologii.

Dr Las - zioła w butelce


Dr Las to polski producent suplementów diety opartych na wyciągach z ziół. Powstały produkt to połączenie naturalnych ekstraktów ziołowych z sokiem z aronii będącym jednym z najbogatszych źródeł polifenoli na świecie. W naszej hurtowni oferujemy produkt marki Dr Las w szklanej butelce 500 ml, co wystarcza na miesięczną kuracje.


Dr Las w naszej hurtowni


Flagowy produkt Dr Las Harmonia powstał w efekcie doświadczeń osobistych. Opieka nad osobą przewlekle chorą na dolegliwości związanej z układem pokarmowym zmusiła do poszukiwania odpowiednio dobranej suplementacji, która mogła wesprzeć regeneracje organizmu po leczeniu. Dostępny w naszej hurtownii napój producenta Dr Las składa się z ekstraktów ziół wspierających ogólną zdrowotność i dobre samopoczucie, a w szczególności zdrowie układu pokarmowego.Wiedza i technologia


Połączenie wiedzy zespołu specjalistów współpracujących w ramach Radioklinika.pl - pierwszego w Polsce portalu z podcastami o zdrowiu wraz z inspiracją recepturami Ojca Klimuszko doprowadziła do powstania autorskiej receptury na odżywczą mieszankę ekstraktów z 10 ziół połączonych z z sokiem z aronii. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii produkt nie zawiera cukru ani konserwantów. Sprawdź cenę Harmonii od producenta Dr Las w hurtowni.

Więcej
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów