Hurtownia HERBARIA

Banfi to marka należąca do węgierskiego producenta Herbaria Co., która ma ponad 50-letnią tradycje w tworzeniu kosmetyków ziołowych. Kosmetyki Banfi cieszą się wielką popularnością i dobrą opinią dzięki swojej skuteczności.

Banfi to marka , której korzenie sięgają roku 1949 od kiedy rozpoczęli uprawę ziół. Dzięki temu, że zajmują się tym, samodzielnie, mają dostęp do surowca najświeższego i najwyższej jakości. Cały proces produkcji, od zasiania nasion po butelkowanie odbywa się na terenie firmy. Dzięki temu jest on możliwie krótki i pozwala to na skuteczną kontrolę i 100% odpowiedzialność za finalny produkt. Na terenie firmy producenta Banfi wdrożono najnowocześniejsze metody, technologia spotyka się tu z tradycją.


Sprawdź ceny hurtowe produktów Banfi!


Składy kosmetyków Banfi, dostępnych w naszej hurtowni bazują na nieskoncentrowanych ekstraktach roślinnych. Bardzo popularne są wśród dbających o włosy, polecane na forach internetowych i blogach. Stosowanie kosmetyków producenta Banfi wspiera pojawianie się nowych włosów. Po paru tygodniach możesz powitać z uśmiechem tak zwane baby hair, czyli nowe włosy.


Wcierki Banfi hurt


Szczególnie popularnym, wręcz kultowym produktem Banfi dostępnym w naszej hurtowni są wcierki. Od dziesięcioleci cieszą się popularnością, zarówno wśród chcących wzmocnić włosy kobiet i mężczyzn zmagających się z przerzedzaniem fryzury. Są wyjątkowo skuteczne dzięki synergicznie działającym ziołom, które pobudzają krążenie w skórze głowy. Odżywiają i wzmacniają cebulki włosów dzięki bogactwie mikroelementów i składników roślinnych. W skład wcierek Banfi wchodzą wyciągi z chrzanu, gorczycy, majeranku i jałowca.


Szampon Banfi w hurcie


W asortymencie naszej hurtowni odnajdziecie oczyszczający skórę głowy szampon ziołowy. Pozwoli on pozbyć się resztek kosmetyków do włosów i odetchnąć skórze. Odciąży pozbawione objętości włosy i świetnie przygotuje skórę głowy i włosy do następnych zabiegów pielęgnacyjnych. Sprawdźcie nasze ceny hurtowe na unikalne kosmetyki producenta Banfi.

Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów