Hurtownia NEOBIO

Producent Neobio jest niemiecką firmą produkującą naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała. Kosmetyki Neobio odznaczają się wysoką zawartością produktów pochodzenia naturalnego, z certyfikatem ekologicznym. Wśród najbardziej znanych produktów producenta Neobio, znajdziemy: kremy do twarzy, dezodoranty, kremy do rąk, szampony do włosów i żele pod prysznic.

Niemiecki producent Neobio, stworzył markę kosmetyków z dużą zawartością produktów pochodzenia naturalnego. Zawartość naturalnych składników w produktach producenta Neobio jest niezwykle ważna, gdyż sprawia ona, że skóra nie jest podrażniona, zaczerwieniona i nie wykazuje objawów alergii. Producent Neobio uzyskał certyfikat BDIH, który świadczy o tym, że kosmetyki są produkowane prostymi, tradycyjnymi metodami. Nie jest to produkcja wielkoprzemysłowa. Uzyskanie przez firmę Neobio certyfikatu BDIH nakreśla, jakie rośliny mogą być używane do produkcji kosmetyków.


Kosmetyki Neobio pozbawione są sztucznych dodatków, silikonów, parafiny, czy substancji ropopochodnych. Podczas produkcji kosmetyków Neobio zostały zachowane wszystkie zasady dobrej produkcji, by nie utracić cennych składników znajdujących się w roślinach.


W naszej hurtowni Neobio stanowi ważną część asortymentu. W ofercie znajdziemy kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów, m.in. szampony, kremy do twarzy i rąk, balsamy do ciała, żele pod prysznic, czy pomadki. Producent Neobio, pomyślał też o najmłodszych i stworzył specjalną serię kosmetyków dedykowaną dzieciom. Kosmetyki dla dzieci Neobio są bezpieczne dla skóry dzieci, nie podrażniają, nie uczulają, lecz delikatnie pielęgnują skórę dziecka. W składzie kosmetyków Neobio, znajdziemy naturalne składniki, takie jak: olejek arganowy, oliwa z oliwek, aloes, acai, czy oczar wirginijski.


Produkty producenta Neobio, które kupisz w naszej hurtowni są tworzone w trosce o człowieka i środowisko w którym żyjemy.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.