Hurtownia GRON BALANCE

☘️GRON BALANCE - producent ekologicznych środków czystości oraz ekologicznych produktów higienicznych. Na bazie naturalnych produktów: olejków, sody myjącej oraz wody zdeminaralizowanej. Sprawdź ceny hurtowe  ❗️

Producent Gron Balance tworzy produkty z myślą o nasze zdrowie i otoczenie, w którym żyjemy. Produkty Gron Balance, dostępne w naszej hurtowni powstają we współpracy z Duńskim Stowarzyszeniem Astmatyków i Alergików.


Producent Gron Balance zyskał wiele certyfikatów, które potwierdzają, że produkty przez niego tworzone są najbardziej bezpieczne dla ludzi, ich rodzin i całego środowiska. Certyfikat Ecolabel jest dawany firmom, które nie stwarzają zagrożenia dla środowiska na wszystkich etapach produkcji i utylizacji. Produkty Gron Balance, dostępne w naszej hurtowni posiadają także certyfikat The Blue Label, który jest zbiorem informacji alergicznych dla osób z alergią, katarem siennym, astmą czy egzemą. Certyfikat The Key-hole Label otrzymują producenci, który mają ograniczenia stosowania cukru, tłuszczu i soli w produktach. Taką właśnie firmą jest Gron BalanceProducent Gron Balance posiada również jeden z najbardziej znanych certyfikatów- EU Eco Label, który jest informacją dla konsumenta o produktach organicznych. The Danish Organic O Label świadczy o tym, że duńskie władze czuwały nad farmą i firmą w procesie tworzenia produktu.


Gron Balance produkty- hurt


Producent Gron Balance oferuje ekologiczne środki czystości.W naszej hurtowni dostępne są: ekologiczne mleczko do czyszczeniatabletki do zmywarekpłyn do nabłyszczania naczyń do zmywarekchusteczki nawilżane z ekologicznej bawełny oraz patyczki higieniczne z ekologicznej bawełny


Zapraszamy na zakupy w cenach hurtowych. Produkty Gron Balance to rozwiązanie dla osób ceniących jakość produktów ekologicznych, które nie rujnują budżetu domowego. W dobie dużego zanieczyszczenia środowiska każda nawet najmniejsza inicjatywa, mająca na celu chronienie natury ma sens. Produkty Gorn Balance zawierają sodę myjącą, która od wieków jest używana jako uniwersalny ekologiczny środek czyszczący.

Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji