Hurtownia BIOMIKA

Producent Biomika tworzy produkty do pielęgnacji ciała na bazie naturalnych składników. Wśród głównych produktów, znajdują się: naturalne glinki do pielęgnacji ciała, bambusowe akcesoria, naturalne olejki kosmetyczne, czy pasty do zębów. Hurtownia Biomika stawia na jakość produktów i ich naturalny skład.

Firma Biomika powstała z myślą o pielęgnacji ciała naturalnymi kosmetykami. Producent Biomika jest zdania, że tylko naturalne kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji ciała najlepiej współgrają z naturą człowieka. Efekt działania takich naturalnych kosmetyków jest znacznie lepszy, niż stosowanie syntetycznych odpowiedników.


Z myślą o człowieku producent Biomika stworzył naturalne glinki do pielęgnacji twarzy i całego ciała. To, jaką glinkę Biomika wybierzemy, zależy jaki będzie efekt jej działania, może być nawilżająca, liftingująca, odmładzająca, czy odżywcza. Inne produkty, dostępne u producenta Biomika, to m.in. naturalne olejki kosmetyczne do pielęgnacji twarzy i całego ciała, pasty do zębów, bambusowe szczoteczki do zębów, gąbki konjac, ałun, czy mydło Aleppo. Hurtownia Biomika posiada duży zasób naturalnych produktów, ze względu na stale rosnące zainteresowanie naturalną pielęgnacją ciała.


Biomika chce być bliżej natury i człowieka, dlatego z powodzeniem udało jej się to połączyć, tworząc produkty i akcesoria do pielęgnacji twarzy i całego ciała oparte na naturalnych składnikach.


Celem producenta Biomika jest szerzenie wiedzy na temat naturalnych składników i korzystanie w pełni z dobrodziejstw, jakie daje nam natura. Świadomość ludzi na temat kosmetyków naturalnych ciągle rośnie. Tylko życie w zgodzie z naturą pozwoli nam zachować spokój i równowagę w otaczającym świecie.

Więcej
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • 7,00zł
  5,69zł netto

  Glinka biała jest glinką łagodną, dlatego jest głównie polecana do pielęgnacji cery delikatnej, wrażliwej, naczynkowej oraz suchej. Szczególnie polecana jest też do pielęgnacji cery szarej i zmęczonej a także do cery tłustej ze skłonnościami do podrażnień

  Czekamy na dostawę
  W ulubionych
 • 7,00zł
  5,69zł netto

  Glinka czarna polecana jest dla cery tłustej i trądzikowej, skłonnej do szybkiego zanieczyszczania się oraz dla cery z rozszerzonymi porami. Szczególnie polecana dla cery dojrzałej. Glinka dzięki dużej zawartości krzemu i żelaza przyspiesza metabolizm

  Czekamy na dostawę
  W ulubionych
 • 7,00zł
  5,69zł netto

  Glinka czerwona polecana jest zarówno dla cery normalnej, tłustej, mieszanej, delikatnej oraz wrażliwej. Szczególnie polecana dla cery naczynkowej - stosowanie maseczek z glinką czerwoną zapobiega rozszerzaniu naczynek.

  Czekamy na dostawę
  W ulubionych
 • 7,00zł
  5,69zł netto

  Glinka niebieska zawiera wiele minerałów i mikroelementów, które poprawiają krążenie skórne, co sprzyja regeneracji tkanek. Regularne stosowanie glinki niebieskiej sprawia, że opuchnięcia i objawy zmęczenia stają się mniej widoczne.

  W ulubionych
 • 7,00zł
  5,69zł netto

  Niebieska glinka nasyca komórki skóry w niezbędne substancje, odżywia i pobudza procesy regeneracyjne skóry. Glinka nadaje skórze jędrność, elastyczność i zdrowy wygląd.

  Czekamy na dostawę
  W ulubionych
 • 7,00zł
  5,69zł netto

  Właściwości różowej glinki kosmetycznej były znane i wykorzystywane już w starożytności. Jej unikalny skład pozwala doskonale nawilżyć i zmiękczyć skórę. Różowa glinka polecana jest do skóry przesuszonej, wrażliwej i alergicznej.

  Czekamy na dostawę
  W ulubionych
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów