Hurtownia BIOMIKA

Producent Biomika tworzy produkty do pielęgnacji ciała na bazie naturalnych składników. Wśród głównych produktów, znajdują się: naturalne glinki do pielęgnacji ciała, bambusowe akcesoria, naturalne olejki kosmetyczne, czy pasty do zębów. Hurtownia Biomika stawia na jakość produktów i ich naturalny skład.

Firma Biomika powstała z myślą o pielęgnacji ciała naturalnymi kosmetykami. Producent Biomika jest zdania, że tylko naturalne kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji ciała najlepiej współgrają z naturą człowieka. Efekt działania takich naturalnych kosmetyków jest znacznie lepszy, niż stosowanie syntetycznych odpowiedników.


Z myślą o człowieku producent Biomika stworzył naturalne glinki do pielęgnacji twarzy i całego ciała. To, jaką glinkę Biomika wybierzemy, zależy jaki będzie efekt jej działania, może być nawilżająca, liftingująca, odmładzająca, czy odżywcza. Inne produkty, dostępne u producenta Biomika, to m.in. naturalne olejki kosmetyczne do pielęgnacji twarzy i całego ciała, pasty do zębów, bambusowe szczoteczki do zębów, gąbki konjac, ałun, czy mydło Aleppo. Hurtownia Biomika posiada duży zasób naturalnych produktów, ze względu na stale rosnące zainteresowanie naturalną pielęgnacją ciała.


Biomika chce być bliżej natury i człowieka, dlatego z powodzeniem udało jej się to połączyć, tworząc produkty i akcesoria do pielęgnacji twarzy i całego ciała oparte na naturalnych składnikach.


Celem producenta Biomika jest szerzenie wiedzy na temat naturalnych składników i korzystanie w pełni z dobrodziejstw, jakie daje nam natura. Świadomość ludzi na temat kosmetyków naturalnych ciągle rośnie. Tylko życie w zgodzie z naturą pozwoli nam zachować spokój i równowagę w otaczającym świecie.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.