Hurtownia AYURVITTA

Ayurvitta Hurt. Firma Ayurvitta jest producentem naturalnych soków i ziół pochodzących prosto z Indii. Producent Ayurvitta wierzy, że dzięki stosowaniu medycyny naturalnej w codziennym życiu, jesteśmy w stanie sobie pomóc z wieloma dolegliwościami. Celem producenta Ayurvitta jest szerzenie wiedzy o ajurwedzie.

 

Producent Ayurvitta zalożył firmę z myślą o szerzeniu i propagowaniu naturalnej medycyny, która jest stosowana w Indiach od tysiecy lat.


Główne produkty wytwarzane przez Ayurvitta, to przede wszystkim soki i zioła pochodzące z Indii.


Producent Ayurvitta stawia na stosowanie ajurwedy w życiu codziennym i szerzeniu tej wiedzy, by dotarła ona do jak największej liczby osób. Ajurweda jest spójna i patrzy na człowieka jako całość w sferze psychicznej, duchowej i fizycznej. Zaburzenie któregokolwiek stanu z wyżej wymienionych, sprawia, ze w organizmie zachodzą niepożądane reakcje. Dlatego też została stworzona Ayurvitta, by wspomagać organizm w trudnych dla niego chwilach.


Produkty Auyrvitta w hurcie


Ayurvitta została stworzona, aby zachować wspomagac klientów w zachowaniu równowagi w organizmie. Producent Ayurvitta podkreśla, że najważniejsza jest profilaktyka i warto sięgać po zioła i soki, zanim pojawi się problem. Kiedy jednak już zacznie coś się dziać z organizmem, zioła i soki Ayurvitta również będą pomocne w pozbyciu się nieprzyjemnych dolegliwości.


Najbardziej znane i cenione zioła w Indiach, to przede wszystkim Ashwagandha, Gotu kola, Arjuna, czy Amla. Producent Ayurvitta w sowich produktach łączy dobroczynne właściwości roślin pochodzących prosto z Indii.


Nasza Hurtownia posiada duży wybór soków na bazie ziół, jak i samych ziół, niezwykle cenionych w Indiach.

Więcej
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów