Hurtownia BioBag

Bio Bag Hurt. BioBag produkuje torby i folie biodegradowalne i kompostowalne. Torby, worki i folie BioBag powstają ze skrobi kukurydzianej, dzięki czemu wolne są od polietylenu. Producent BioBag zapewnia, że produkty przez niego wytwarzane rozkładają się w ok. 45 dni.

Producent BioBag znana jest z produkcji toreb, worków i folii biodegradowalnych i kompostowalnych. BioBag stworzył firmę z miłości do przyrody. Torby, folie i worki BioBag stworzone zostały ze skrobi kukurydzianej. Dużą zaletą produktów BioBag jest brak obecności polietylenu, który jest bardzo szkodliwy dla środowiska, jak i zdrowia człowieka.


Dzięki stworzeniu produktów BioBag bez użycia polietylenu, torby, worki i folie BioBag rozkładają się tylko 45 dni. Wszystko wskazuje na to, że produkty BioBag są na pierwszym miejscu w kwestii szybkości rozkładu, wyprzedzając nawet torby papierowe. Inne niebiodegradowalne odpowiedniki toreb, worków i folii rozkładają się setki tysięcy lat.


Co więcej biodegradowalne i kompostowalne worki BioBag są „oddychające”, to znaczy że, znajdujące się tam odpady organiczne nie gniją, ale pozostają suche, dzięki odparowywaniu wilgoci. Dzięki czemu nie powstają nieprzyjemne zapachy unoszące się z koszy, a także ograniczony jest rozwój bakterii i wirusów.


Producent BioBag przyczynia się do zmniejszenia efektu cieplarnianego naszej planety. Wszystko to za sprawą naturalnych składników użytych do produkcji, a także małemu zapotrzebowaniu energetycznemu podczas produkcji. Dzięki stworzeniu produktów przyjaznych dla środowiska został zwolniony z opłaty produktowej, co przekłada się na niższą cenę produktów w sklepach.


W hurtowni Green Portdysponujemy pełną gamą kształtów i rozmiarów worków i toreb BioBag.

Więcej
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów