Hurtownia Bio Organic

Bio Organic Hurt. Producent BioOrganic powstała z myślą o stworzeniu produktów i suplementów diety złożonych z naturalnych składników. Czołowymi produktami marki BioOrganic są Grykamina C, Colamina, Witamina P Bajkalska, Fellow Men i Herbbionat.

 

Producent BioOrganic założył firmę w 2012 roku. Jej celem było stworzenie naturalnych produktów i suplementów diety, które będą wywierały korzystny wpływ na zdrowie. Hurtownia Green Port posiada w ofercie produkty producenta BioOrganic znana jest na terenie naszego kraju, ale firma z powodzeniem wkracza również na rynki zagraniczne.


Misja, jaka przyświeca właścicielom firmy jest szerzenie zdrowego stylu życia i dzielenie się zdobytą wiedzą z klientami. Producent BioOrganic zatrudnia najlepszych specjalistów z zakresu biotechnologii, technologii żywności i sportu, by stworzyć jak najlepsze produkty wspierające nasz organizm. Jest to również wykorzystanie wiedzy z zakresu prawidłowego żywienia i zdrowego trybu życia, którą nieustannie dzielą się ze swoimi klientami.


Producent BioOrganic stawia na innowacyjne rozwiązania, skuteczność działania i jakość wytwarzanych produktów. Wszystkie etapy produkcji przebiegają z zachowaniem największej staranności, by do minimum ograniczyć straty cennych składników odżywczych.


Bio Organic w Hurcie


Flagowym produktem BioOrganic jest witamina C na bazie kiełkującej gryki, czyli Grykaminy C. Jest to najlepiej przyswajalna forma witaminy C, która cieszy się dużą popularnością. Rozpoznawalnym produktem jest również Colamina 1000+D3, która zawiera dobrze przyswajalny przez komórki naszego organizmu kolagen. Inne produkty, które oferuje producent BioOrganic, są to: Fellow Men, Herbbionat i Witamina P Bajkalska.


Producent dba o to, by wszystkie produkty dostępne również w naszej hurtowni cechowały się naturalnością i pozbawione były sztucznych dodatków, barwników, czy konserwantów. Wszystkie te działania pozwoliły zdobyć zaufanie wśród klientów.


 

Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • 61,18zł
    56,65zł netto

    NatiCol® posiada w swoim składzie aminokwasy egzogenne, czyli takie, których organizm nie może syntetyzować samodzielnie, więc muszą być dostarczane w pożywieniu, w przeciwieństwie do aminokwasów endogennych.

    Czekamy na dostawę
    W ulubionych
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji