Hurtownia BIOOAZA

Hurt BioOaza. Firma BioOaza zajmuje się wytwarzaniem produktów organicznych. Jak podkreśla producent BioOaza, najwyższa jakość produktów jest możliwa dzięki wyselekcjonowanym uprawom. W naszej hurtowni dostępne są ekologiczne buliony BioOaza.

Hurt BioOaza. Marka BioOaza tworzy ekologiczne produkty z surowców najwyższej jakości.


Producent BioOaza naturę i człowieka obdarza niesamowitym poszanowaniem, stąd też powstały produkty BioOaza.


Jak podkreśla producent BioOaza, pozyskanie surowców najwyższej jakości jest możliwe dzięki wybieraniu tylko i wyłącznie najlepszych upraw. Potwierdzeniem tego, iż produkty BioOaza, dostępne w naszej hurtowni są ekologiczne, jest przyznany certyfikat Eko.


Producent BioOaza wskazuje, iż podczas pozyskiwania surowców z upraw ekologicznych, negatywne oddziaływanie na środowisko jest zniwelowane do minimum.


Produkty BioOaza, które kupisz w naszej hurtowni są doskonałym produktem dla wszystkich miłośników zdrowego stylu życia, a także dla osób szukających nowinek kulinarnych.


W naszej hurtowni dostępne są buliony rosołowe, warzywne, drobiowe i wołowe. Producent BioOaza, zapewnia iż kostki są bezglutenowe i nie zawierają dodatku glutaminianu sodu. W kostkach znajdują się suszone warzywa, suszone mięsa, ekstrakt z drożdży, skrobia kukurydziana i sól morska.


Buliony rosołowe marki BioOaza są doskonałą alternatywą pospolitych kostek rosołowych dostępnych w marketach z wysoką ilością glutaminianu sodu i niezdrowych tłuszczy.


Wejdź na stronę naszej hurtowni i poznaj nasze ceny hurtowe produktów BioOaza

Więcej
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów