Hurtownia UZDROVISCO

Uzdrowisko HURTProducent naturalnych kosmetyków Uzdrowisko oferuje innowacyjne kremy, pellingi, toniki, sera oraz ampułki funkcyjne, w których zamknięte są ekstrakty roślinne z niespotykanych w kosmetologii kwiatów jak mak i czarny tulipan. W ofercie znajdują się również kosmetyki z rokitnikiem, który jest bogatym źródłem antyoksydantów.

Uzdrowisco to nowy polski producent, który szturmem zdobywa rynek naturalnych kosmetyków. Jest to marka stworzona przez kobiety dla kobiet. Powstała z doświadczenia pracy w korporacji z pasją i troską o zdrowie płci pięknej i piękny wygląd  Produkty producenta Uzdrovisco, które dostępne są w naszej hurtowni, wswoim składzie posiadają naturalnie czynne wyciągi roślinne, standaryzowane na wysoką zawartość składników wspierających prawidłową odnowę i regenerację naskórka.  Autorki serii kosmetyków naturalnych producenta Uzdrovisco podkreślają, jak ważna jest odpowiednia selekcja składników aktywnych i zastosowanie ich w możliwie największych dawkach, tak aby zapewnić jak najlepsze i najszybsze działanie kliniczne.


Naturalne kosmetyki Uzdrovisco - hurtownia


Hurtownia GreenPort24.pl oferuje kosmetyki producenta Uzdrovisco, w niskich cenach, tak aby można było je dystrybuować sklepach zielarko-medycznych i ekologicznych. Na szczególną uwagę zasługują produkty, które dla Was wyselekcjonowaliśmy.


Całodniowy krem na piękne spojrzenie z czarnym tulipanem. Jesto to produkt polecany dla skóry dojrzałej. Zawarta w nim trehaloza spłyca zmarszczki, wygładza, nawilża i chroni przed utratą wody przez naskórek.


Na greenport24.pl kupisz w hurcie również całodniowy krem nawadniający producenta Uzdrovisco. Produkt można nazwać fitoceutykiem, czyli kosmetykiem zawierającym medyczna ilość składników aktywnych wspomagających funkcje naprawcze skóry.


Maseczka nawilżająca z rokitnikiem dostarcza uderzeniową dawkę witaminy C oraz antyoksydantów, które wspomagają odnowę komórek oraz zapobiegają ich przedwczesnemu starzeniu.


Te i inne produkty producenta Uzdrovisco kupisz w hurcie na naszej stronie internetowej greenport24.pl

Więcej
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • Całodniowy krem na piękne spojrzenie z czarnym tulipanem i trehalozą dla skóry dojrzałej redukować cienie pod oczami idrobne zmarszczki, wygładzać, nawilżać, poprawiać jędrność. Bo wie, że oczy powinny być wyłącznie zwierciadłem duszy

  W ulubionych
 • Selektywny ekstrakt z rokitnika (100% zalecanej dawki) – standaryzowany, pozyskiwany z nasion. Wpływa na poprawę spójności włókien białkowych skóry, jej gęstości i jędrności. Działa głęboko, aby na nowo zde?niować harmonię twarzy.

  W ulubionych
 • Naprawczy koktajl lipidowy – masło Shea, skwalan, olej kokosowy. Niezwykle efektywne połączenie o znaczącej sile odżywiania, odnawiania płaszcza hydrolipidowego i wzmacniania bariery naskórkowej. Pokrywa skórę cenną, ochronną powłoką, uszczelnia ją .

  W ulubionych
 • Roślinna Maska redukująca zmarszczki z Czarnym Tulipanem

  W ulubionych
 • Koniczyna (100% zalecanej dawki) – znacząco zmniejsza pory skóry. Standaryzowany na biochaninę A. W potrójnym mechanizmie działa na obniżenie produkcji sebum i zwiększenie zdolności do kurczenia sieci kolagenowej, dzięki czemu zwęża pory.

  W ulubionych
 • Roślinne „nici” napinające – zaawansowana siatka biocukrowa otrzymana dzięki dwóm roślinom, opracowana dzięki opatentowanej technologii. Wyraźnie i szybko poprawia napięcie skóry.

  W ulubionych
 • Fitoceutyk stworzony dla każdej kobiety, która świadomie chce odkrywać dojrzałe piękno. Dbać o skórę skutecznie, ale nie obsesyjnie. Stawia na naturalne formuły, bo wie, że mają one naturalną moc… także odmładzania.

  W ulubionych
 • Czarny tulipan – standaryzowany na dwa niezwykłe flowonoidy: astragalinę i populninę. Ich obecność powoduje, że wykazuje on własności redukowania stresu oksydacyjnego (nawet o 70%), odbudowuje ceramidy w naskórku, poprawia nawilżenie

  W ulubionych
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów