Hurtownia ŻYWE MUMIO PIERWOTNE

Producent Żywe Mumio pozyskuje mumio z najczystszych górzystych rejonów. Żywe Mumio posiada wiele cennych właściwości, a jego właściwości doceniło już tysiące klientów. Producent Żywe Mumio oferuje tzw. prawdziwe Mumio, które doskonale wzmacnia i regeneruje organizm.

Hurtownia Żywe Mumio. Żywe Mumio posiada mumio, które przyczynia się do szybszej regeneracji tkanek i organów. Produkt można stosować zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie.


Producent Żywe Mumio zaleca spożywać mumio bezpośrednio, popijając wodą. Można je również dodawać do kremów, czy balsamów, by w odpowiedni sposób odżywić skórę. Żywe Mumio może służyć także jako dodatek do pasty do zębów, szamponów, czy mydła w płynie. W ten sposób znacznie zwiększa się aktywne działanie kosmetyku na skórę, przez co dostarcza skórze cennych składników.


Producent Żywe Mumio wskazuje na cenne właściwości, jakim odznacza się mumio. Mumio wykazuje działanie przeciwzapalne, wzmacniające organizm, regenerujące i antyoksydacyjne.


Dostępne w hurtowni Żywe Mumio pomaga pozbyć się zmęczenia, przywraca dobry nastrój, a także dodaje sił witalnych. Producent Żywe Mumio twierdzi, iż mumio jest źródłem zdrowia.


W naszej hurtowni posiadamy tylko i wyłącznie świeże mumio. Producent Żywe Mumio podkreśla, żeby nie kupować nie sprawdzonych produktów, gdyż większość z nich jest suszona w wysokiej temperaturze, gdzie giną jego cenne właściwości.


Żywe Mumio, które kupisz w hurcie wytwarza tylko czysty produkt, pozbawiony sztucznych dodatków i konserwantów. W naszej hurtowni ekologicznej www.greenport24.pl możecie dostać prawdziwe Żywe Mumio, które było badane przez lata pod względem właściwości jakie wykazuje, działając na organizm.

Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Eliksir Życia przyspiesza regenerację komórek organizmu. Wykazuje działanie przeciwzapalne, antyoksydacyjne, ogólnie wzmacnia organizm, ułatwia regenerację w przypadkach obniżonego funkcjonowania nerwów peryferyjnych...

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji