Hurtownia BIOMINKI

Biominki hurt. Biominki słynie z produkcji przekąsek dla dzieci. Wśród dostępnych produktów Biominki w naszej hurtowni znajdziemy: żelki bez żelatyny, galaretki owocowe bez żelatyny, suszone owoce i orzechy. Producent Biominki zapewnia, że wszystkie produkty posiadają certyfikat ekologiczny.

Producent Biominki dostępny w naszej hurtowni tworzy produkty żywnościowe z myślą o najmłodszych. Producent Biominki oferuje w sprzedaży żelki i galaretki owocowe bez żelatyny, suszone owoce i orzechy. Produkty Biominki przyciągają nie tylko dobrym składem, ale także kolorowym i apetycznym wyglądem.


Producent Biominki gwarantuje, że wszystkie produkty tej serii posiadają certyfikat ekologiczny. Certyfikat ekologiczny Biominków, świadczy o tym, że uprawa i produkcja żywności przebiegała z poszanowaniem środowiska, bez użycia pestycydów, szkodliwych środków ochrony roślin i z myślą rolnictwa zrównoważonego.


Biominki- HURT


Producent Biominki posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji żywności i wie, jakie przekąski najbardziej lubią dzieci. Oczywiście są to żelki! Duża część żelków dostępnych na rynku charakteryzuje się dużą zawartością sztucznych barwników, konserwantów, białego cukru i obecności żelatyny. Rodzice często szukają żelków, tak bardzo uwielbianych przez swoje pociechy z dobrym składem. Takie właśnie są galaretki Biominki. Producent Biominki stworzył żelki bez dodatku żelatyny i na bazie koncentratów z soków owocowych. Oczywiście wszystkie żelki Biominki posiadają certyfikat ekologiczny. Produkty Biominki dostępne w naszej hurtowni jest wypełniona po brzegi tymi smacznymi żelkami, gdyż popyt na stale rośnie. Producent Biominki nie chce, żeby chociaż jedno dziecko nie zostało bez żelek, stąd produkt znajduje się w naszej hurtowni.


Przekąski Biominki doskonale sprawdzą się w podróży, na spacerze, czy jako przekąska do szkoły. Poręczne opakowania doskonale zmieszczą się w torebce, plecaku, czy koszyku. To super alternatywa dla łatwo dostępnych słodyczy. Przekąski Biominki nie tylko dodadzą energii Tobie i dziecku, ale także będą bardzo dobrze smakowały i dostarczały cennych witamin.

Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji