Hurtownia NATUMI

Hurt Natumi. Natumi jest firmą specjalizującą się w produkcji napojów roślinnych z ekologicznym certyfikatem. Producent Natumi swoją firmę stworzył ponad 20 lat temu. W naszej hurtowni dostępny jest szeroki asortyment napojów Natumi

Hurt Natumi. Producent Natumi wytwarza wysokiej jakości, ekologiczne, bezlaktozowe napoje roślinne, które są doskonałym zamiennikiem mleka. Wśród napojów Natumi, dostępnych w naszej hurtowni znajdują się także napoje bezglutenowe, szczególnie polecane dla osób z nietolerancją i alergią na gluten.


Producent Natumi przy produkcji napojów zwraca uwagę na kilka ważnych kwestii… Stara się, aby surowce użyte do produkcji napojów Natumi były najwyższej jakości i pochodziły z gospodarstw ekologicznych, a przede wszystkich z upraw regionalnych. Napoje Natumi, które możesz kupić w naszej hurtowni nie zawierają dodatku cukru, a także pozbawione są sztucznych aromatów. Producent Natumi zapewnia, że wszystkie napoje są wolne od GMO.


Krótki i przejrzysty skład napojów Natumi widoczny na etykiecie świadczy o ich wysokiej jakości.


Producent Natumi wskazuje, iż każdy etap produkcji jest ściśle kontrolowany od kontroli nasion po dostawę gotowych produktów do klientów.


Firma Natumi dzięki swoim pro ekologicznym działaniom, przyczynia się do ochrony środowiska i klimatu poprzez pozyskiwanie surowców z regionalnych gospodarstw ekologicznych, które nie stosują pestycydów i nie używają inżynierii genetycznej.


W naszej hurtowni dostępne są takie napoje Natumi, jak: ryżowy, owsiany, orkiszowy, gryczany, jaglany, migdałowy, czy sojowy.


Wejdź na stronę naszej hurtowni ekologicznej i poznaj ceny hurtowe.

Więcej
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów