Hurtownia PUROMEDICA

Hurt Puromedica. Firma Puromedica specjalizuje się w produkcji wysoko przyswajalnych preparatów, bogatych w witaminy i minerały. Produkty Puromedica, które kupisz w naszej hurtowni odznaczają się wysoką skutecznością działania i bezpieczeństwem 

Producent Puromedica jest międzynarodowym pionierem w produkcji doskonale przyswajalnych preparatów z wysoką zawartością witamin i mikroelementów. Innowacyjne formuły w płynie, które kupisz w hurcie na greenport24.pl, poparte autorytetem światowej klasy specjalistów. Cechuje je wysoka skuteczność działania oraz pełne bezpieczeństwo dla zdrowia. Suplementy producenta Puromedica, które kupisz w naszej hurtowni, dedykowane są głównie dla sportowców, osób stosujących różne programy dietetyczne, jak również dla ludzi, dla których zachowanie dobrego zdrowia jest najważniejsze.

Puromedica - hurtownia
W naszej hurtowni znajdziesz produkty producenta Puromedica, dostarczające kluczowe dla organizmu składniki, takich jak selen, cynk czy magnez, miedź, witamina D3. Wszystkie te substancje z reguły są słabo przyswajalne, dlatego warto sięgnąć po unikalne formuły, które działają z kilkukrotnie wyższą skutecznością. Minerały zawarte w preparatach Puromedica rozpuszczane są w oczyszczonej wodzie. Wszystkie one wzbogacane są odżywczymi enzymami i aminokwasami, które wspomagają organizm w czasie intensywnego wysiłku.Producent Puromedica - hurt
Kompleksowa suplementacja minerałami stanowi klucz do długiego i szczęśliwego życia. Szacuje się, że większość chorób i schorzeń wieku średniego spowodowana jest niedoborem ważnych dla organizmu mikroelementów. Badania wskazują, że przyswajalność składników mineralnych wraz z wiekiem jest coraz niższa. Dlatego aby wszelkie funkcje życiowe odbywały się poprawnie, niezbędne jest dostarczanie ustrojowi doskonale przyswajalnych witamin i mikroelementów. Producent Puromedica oferuje dobrze przyswajalne suplementy diety w płynie. Pozwalają one nie tylko na utrzymanie równowagi w organizmie, ale również poprawiają wygląd paznokci, włosów i skóry.

Większość naszych produktów jest monoskładnikowa. Niejednokrotnie występują bowiem niedobory jedynie niektórych minerałów i witamin, niektóre z nich zaś, są na odpowiednim lub nawet na zbyt wysokim poziomie. Dlatego też producent Puromedica stawia na pojedyncze składniki pokarmowe. 


Więcej
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 53,00zł
  49,07zł netto

  iotyna dzięki swoim funkcjom pełni ważną rolę jako koenzymów procesów energetycznych, uczestniczy w syntezie kwasów tłuszczowych, pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, jak również przyczynia się do utrzymania optymalnego stanu skóry.

  W ulubionych
 • 65,00zł
  60,19zł netto

  Jod jest ważnym minerałem śladowym, którego organizm nie jest w stanie wytworzyć. Musi być dostarczany z pożywieniem i wodą.

  W ulubionych
 • 60,00zł
  55,56zł netto

  Witamina D jest obecna w diecie (ryby, jaja, mleko, produkty mleczne), ale jej poziom w żywności jest bardzo niski. Dlatego potrzebujemy ultrafioletowego napromieniowania całego ciała(opalania) dłużej niż jedną godzinę dziennie lub suplementowanie.

  Czekamy na dostawę
  W ulubionych
 • 63,00zł
  58,33zł netto

  Kurkumina w połączeniu z witaminą C Integral wykazują efekt synergiczny w działaniu przeciwzapalnym, w poprawie odbudowy kości, więzadeł, ścięgien oraz w efekcie zmniejsza ból w uszkodzonych tkankach.

  W ulubionych
 • 60,00zł
  55,56zł netto

  Witamina D jest obecna w diecie (ryby, jaja, mleko, produkty mleczne), ale jej poziom w żywności jest bardzo niski. Dlatego potrzebujemy ultrafioletowego napromieniowania całego ciała(opalania) dłużej niż jedną godzinę dziennie lub suplementowanie.

  W ulubionych
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów