Hurtownia AMYLON

Amylon Hurt. Producent Amylon, to czeski producent żywności ekologicznej. Amylon jest firmą z tradycjami, gdyż istnieje na rynku już ponad 100 lat. Flagowymi produktami producent są głównie budynie i kisiele bezglutenowe.

Marka Amylon powstała w Czechach w roku 1912. Producent Amylon posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji żywności ekologicznej. Jest ona uznawana za najstarszą w Europie produkującą żywność ekologiczną.


Ekologiczne produkty firmy Amylon w Hurcie


Ekologiczne produkty Amylon, to przede wszystkim: budynie i kisiele bezglutenowe, galaretki, proszek do pieczenia bez fosforanów, cukier waniliowy, cytrynowy i cynamonowy, a także skrobia kukurydziana.


Producent doskonale łączy tradycję z innowacyjnością podczas wytwarzania żywności ekologicznej. Oferta naszej hurtowni coraz bardziej się poszerza o nowe produkty ekologiczne. Lubimy firmy, które mają na uwadze ochronę środowiska i szerzenie wiedzy na temat ekologii.


Producent Amylon stawia na ekologiczne metody wytwarzania żywności. Są one przyjazne dla ludzi i środowiska, oparte są na rolnictwie zrównoważonym, nie zaburzają krajobrazu i utrzymują różnorodność genetyczną w gospodarstwie.


Produkty Amylon w naszej hurtowni wytwarza produkty ekologiczne, z certyfikatem BIO, które są pozbawione stosowania sztucznych nawozów, szkodliwych substancji chemicznych i nie zawierają GMO.


Sięgając po ekologiczne produkty Amylon, możesz mieć pewność, że produkty te są bezpieczne dla zdrowia i nie zagrażają środowisku.


Spożywanie żywności ekologicznej wywiera duży wpływ na nasze zdrowie.

Więcej
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów