Hurtownia KLAREKO

Klareko to polski producent ekologicznych środków czystości dla gospodarstw domowych z siedzibą w Olsztynie. Firma stworzyła linię ekskluzywnych kosmetyków dla domu, które cechuje duża skuteczność w walce z brudem, jak również nieskazitelny zapach. Aromat środków czystości został wzbogacony olejkami eterycznymi, co stanowi innowacyjne rozwiązanie na miarę potrzeb każdej gospodyni domowej.

Marka Klareko od początku swojej działalności skupia się na dwóch kwestiach – ochronie środowiska oraz bezpieczeństwie użytkowników. W procesie tworzenia wszelkich wyrobów firma stawia na naturalne komponenty, które są przyjazne dla otoczenia. Z receptur poszczególnych produktów wykluczone zostały wszelkie substancje chemiczne niebezpieczne dla zdrowia ludzkiego. Sprawia to, że konsument sięga po sprawdzony produkt najwyższej możliwej jakości.


W ofercie Klareko znaleźć można skuteczne proszki oraz płyny do płukania. Cechuje je nie tylko delikatny i zmysłowy zapach, ale są również całkowicie bezpieczne dla skóry i nie powodują reakcji alergicznych. Producent oferuje również szeroką gammę kosmetyków dla domu – począwszy od aromatycznych mydełek, skończywszy na płynach uniwersalnych, które są niezwykle skuteczne w walce z każdymi, nawet najbardziej uporczywymi zabrudzeniami

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.