Hurtownia CANNABIGOLD

Producent CannabiGold to firma, która zajmuje się produkcją olejków z konopi CBD. CannabiGold, jest zaufaną firmą, pozyskującą konopie włókniste ze sprawdzonych upraw, z certyfikatem. Każdy etap produkcji olejków CBD jest starannie kontrolowany, by zapewnić najwyższą jakość finalnego produktu.

Producent CannabiGold produkuje olejki z konopi włóknistej najwyższej jakości.


CannabiGold, to nazwa która powstała z połączenia konopi i złotego koloru finalnego olejku. Kolor złoty powstaje dzięki stosowaniu specjalnej ekstraktacji CO2.


Hurtownia CannabiGold, wszystko zaczyna od małego ziarenka. Ziarenka te są starannie selekcjonowane i wybierane, zanim trafią do produkcji. Odmiana konopi wyselekcjonowana do produkcji, została dokładnie przebadana, odznacza się dużą zawartością CBD, a także odpowiednią ilością innych kannaboidów, które mają pozytywny wpływ na zdrowie człowieka. Konopie włókniste używane do produkcji olejków CannabiGold są certyfikowane i dostarczane ze sprawdzonych upraw.


Każdy etap produkcji jest starannie kontrolowany, by finalny produkt producenta CannabiGold był jak najwyższej jakości, z największą czystością i gwarantowanym przez producenta CannabiGold stężeniem CBD. Nasza Hurtownia CannabiGold zatrudnia specjalistów najwyższej klasy, którzy kontrolują produkcję olejków CannabiGold na każdym etapie produkcji. Specjaliści CannabiGold opracowują coraz to nowsze technologie, by tworzyć produkty odpowiadające potrzebom konsumentów.


Hurtownia Green Port oferuje olejki CannabiGold najwyższej jakości, dzięki stosowaniu dobrej praktyki GHP, GMP i HACCP. Stosowanie tych procedur, gwarantuje wysoki poziom produkcji i bezpieczeństwo produkowanych olejków CannabiGold. Producent CannabiGold uzyskał certyfikat VEGAN, który świadczy o braku obecności składników pochodzenia zwierzęcego w oznaczonych produktach CannabiGold.


 

Więcej
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów