Hurtownia SYMBIO

Symbio hurt. Asortyment producenta Symbio obejmuje wysokiej klasy żywność ekologiczną, której jakość potwierdzona jest licznymi certyfikatami i wyróżnieniami. Firma współpracuje jedynie z polskimi rolnikami, którzy prowadzą ekologiczne uprawy i plantacje. Sprawdź ceny w naszej hurtowni!

Producent Symbio zwraca szczególna uwagę na to, by przy produkcji półproduktów marki nie stosowano oprysków, środków chemicznych oraz sztucznych nawozów. Ponadto wszystkie produkty Symbio są całkowicie wolne od GMO. Kupisz je u nas w hurcie.


Producent Symbio hurt, hurtownia


 


Surowce wykorzystywane w procesie produkcyjnym przechodzą również restrykcyjne kontrole jakościowe. Misją firmy producenta Symbio jest dostarczanie konsumentom naturalnych i bezpiecznych artykułów o znacznych wartościach odżywczych. Dlatego wszystkie przetwory nie zawierają ani grama konserwantów, zagęszczaczy, barwników syntetycznych oraz innych substancji szkodliwych dla zdrowia. Jedyna substancja słodząca, która jest wykorzystywana w wybranych produktach, to cukier trzcinowy – znacznie zdrowszy od cukru białego.

W ofercie producenta Symbio, które znajdziesz na stronach naszej hurtowni, znaleźć można bardzo smaczne dżemy i soki ekologiczne. Założeniem wszelkich stosowanych przez firmę receptur jest jak największa zawartość owoców i warzyw w każdym produkcie. Pożywne dżemy stanowią doskonały dodatek do naleśników, racuchów oraz innych potraw podawanych na słodko. Naturalne soki wyciskane z świeżych i ekologicznych owoców są prawdziwą bombą witaminową, dlatego warto spożywać je każdego dnia. Godne polecenia są również płatki śniadaniowe wyprodukowane z najwyższej jakości polskich zbóż. Sprawdź ceny hurtowe!

Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • 5,42zł
    5,16zł netto

    Płatki błyskawiczne nie wymagają gotowania. W zależności od upodobań, możesz je zalać gorącym lub zimnym mlekiem albo wodą (w proporcji 6 łyżek na 1 szklankę).

    Czekamy na dostawę
    W ulubionych
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji