Hurtownia SYMBIO

Asortyment marki Symbio obejmuje wysokiej klasy żywność ekologiczną, której jakość potwierdzona jest licznymi certyfikatami i wyróżnieniami. Firma współpracuje jedynie z polskimi rolnikami, którzy prowadzą ekologiczne uprawy i plantacje. Nie stosuje się na nich oprysków, środków chemicznych oraz sztucznych nawozów. Ponadto wszystkie produkty Symbio są całkowicie wolne od GMO.

Surowce wykorzystywane w procesie produkcyjnym przechodzą również restrykcyjne kontrole jakościowe. Misją firmy jest dostarczanie konsumentom naturalnych i bezpiecznych artykułów o znacznych wartościach odżywczych. Dlatego wszystkie przetwory nie zawierają ani grama konserwantów, zagęszczaczy, barwników syntetycznych oraz innych substancji szkodliwych dla zdrowia. Jedyna substancja słodząca, która jest wykorzystywana w wybranych produktach, to cukier trzcinowy – znacznie zdrowszy od cukru białego.

W ofercie Symbio znaleźć można bardzo smaczne dżemy i soki ekologiczne. Założeniem wszelkich stosowanych przez firmę receptur jest jak największa zawartość owoców i warzyw w każdym produkcie. Pożywne dżemy stanowią doskonały dodatek do naleśników, racuchów oraz innych potraw podawanych na słodko. Naturalne soki wyciskane z świeżych i ekologicznych owoców są prawdziwą bombą witaminową, dlatego warto spożywać je każdego dnia. Godne polecenia są również płatki śniadaniowe wyprodukowane z najwyższej jakości polskich zbóż.

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów