Hurtownia HARMONIA

Hurt Harmonia. Harmonia jest polskim, rodzinnym wydawnictwem. Producent Harmonia utworzył wydawnictwo edukacyjne już w 1993 roku. Roczny nakład wydawnictwa Harmonia, to pół miliona egzemplarzy. Czasopismo Harmonia możecie dostać w naszej hurtowni internetowej.

Hurt Harmonia. Harmonia jest polską firmą, która posiada wydawnictwo naukowe i wydawnictwo edukacyjne. W ciągu roku producent Harmonia wydaje ponad 160 tytułów, a ich nakład przekracza pół miliona. Producent Harmonia oferuje nie tylko polskie publikacje, ale także te zagraniczne, które w dokładnie tłumaczone są na język polski.


W naszej hurtowni dostaniesz w atrakcyjnej cenie hurtowej czasopismo Harmonia. Czasopismo Harmonia powstało w trosce o zdrowie człowieka. Producent Harmonia zatrudnia najlepszych specjalistów z dziedziny medycyny, farmakologii, ekologii, chemii, psychologii i biznesu. Wśród znanych nazwisk piszących do czasopisma Harmonia, można wymienić: Jerzy Zięba, prof. Jan Lubiński, dr Piotr Kardasz, czy lek. med. Rafał Baron.


Artykuły w czasopiśmie Harmonia są w pełni profesjonalne, gdyż oparte są na wiedzy naukowej. Informacje w artykułach są najświeższe, niezwykle ciekawe, a czasami kontrowersyjne. Dla producenta Harmonia nie ma tematów tabu. Chce ukazać swoim czytelnikom istotne kwestie i najlepszą prawdę.


Czasopismo Harmonia, które możesz kupić w naszej hurtowni jest produktem bardzo emocjonalnym i praktycznym. Wiele poruszanych kwestii dotyczy życia codziennego i problemów które nas dotykają.


Gdzie można dostać czasopismo Harmonia? W sklepach ze zdrową żywnością i w naszej hurtowni zielarskiej.

Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • 16,99zł
  15,73zł netto

  Dwumiesięcznik poruszajacy tematykę naturalnych sposobób powrotu do zdrowia oraz ciekawostki ze świata zdrowej żywności.

  W ulubionych
 • 16,99zł
  15,73zł netto

  Dwumiesięcznik poruszajacy tematykę naturalnych sposobób powrotu do zdrowia oraz ciekawostki ze świata zdrowej żywności.

  Czekamy na dostawę
  W ulubionych
 • 2,00zł
  1,85zł netto

  Dwumiesięcznik Natura&Zdrowie - medycyna naturalna, ziołolecznictwo, porady ekspertów, felietony, wywiady

  W ulubionych
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów