Hurtownia VIVO

Hurt Vivo. Producent Vivo wytwarza produkty na bazie bakterii probiotycznych. Firma Vivo stawia przede wszystkim na jakość wytwarzanych produktów. Stąd też zakwaski do jogurtu, znajdujące się w naszej hurtowni cieszą się dużą popularnością.

Hurt Vivo. Polska firma Vivo wytwarza najwyższej jakości zakwaski do produkcji domowego jogurtu.


Produkcja domowego jogurtu cieszy się coraz większą popularnością. Dlatego też nie mogło zabraknąć zakwasek w naszej hurtowni ekologicznej.


Zakwaski-co to takiego?


Jak podaje producent Vivo, zakwaski są to startery z pożytecznymi kulturami bakterii. Dzięki zakwaskom możesz sam przygotować domowy jogurt.


Co wyróżnia zakwaski Vivo, dostępne w naszej hurtowni? Przede wszystkim skład. W składzie zakwasek Vivo nie znajdziemy zbędnych dodatków, a więc pozbawione są one mleka w proszku, barwników, konserwantów, zagęstników i stabilizatorów. Producent Vivo podaje także, że zakwaski nie zawierają glutenu, dlatego mogą być spożywane przez osoby z nietolerancją glutenu i alergią na gluten. Bakterie probiotyczne, które znajdują się w zakwaskach nie są modyfikowane genetyczne.


Tak więc w zakwaskach Vivo, które możesz kupić w naszej hurtowni znajdziesz czyste, 100%-owe kultury bakterii probiotycznych. Zakwaski Vivo, odznaczają się także wysoką ilością bakterii probiotycznych w porównaniu do innych konkurencyjnych firm. Zakwaski Vivo pokochali nie tylko dorośli, ale także dzieci, którym tworzenie jogurtu sprawia ogromną frajdę, a także przyjemność z jego kosztowania.


Jak podaje producent Vivo, jakość zakwasek została doceniona przez wiele państwa europejskich. Świadczy to o wysokiej jakości produktu.


Nasza hurtownia oferuje zakwaski do jogurtu Vivo

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.