Hurtownia IANA

Iana to marka wyrobów medycznych firmy Starpharma specjalizująca się w tworzeniu produktów do pielęgnacji oczu. Spółka funkcjonuje w Polsce od 7 lat. Firma opiera się na tworzeniu zdrowych i innowacyjnych produktów. Znajdziemy ją w ponad 13 krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • Łagodzące krople do oczu Calm przynosza ulgę w czasie alergii, zmnieszają swędzenie oczu i mogą być stosowane w czasie noszenia soczewek korekcyjnych. Krople zawierają ekstrakty roślinne z nagietka i oczaru.

  W ulubionych
 • Krople do oczu na bazie 0,4% HA i wodnych ekstraktów roślinnych. Wspomagają odpowiednie nawilżenie oka, zwiększają stabilność filmu łzowego oraz chronią powierzchnię oczu przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

  W ulubionych
 • Nawilżające krople do oczu Intensive przynosza ulgę w czasie alergii, zmnieszają swędzenie oczu, gługotrwale łagodzą i nawilżają, a także mogą być stosowane w czasie noszenia soczewek korekcyjnych. Krople zawierają 0,3% hialuronianu sodu.

  W ulubionych
 • Nawilżające krople do oczu Optimal przynosza ulgę w czasie alergii, zmnieszają swędzenie oczu, gługotrwale łagodzą i nawilżają, a także mogą być stosowane w czasie noszenia soczewek korekcyjnych. Krople zawierają 0,1% hialuronianu sodu.

  W ulubionych
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów