Hurtownia NEW AGE

Hurt New Age. Marka New Age, jest polską firmą specjalizująca się w produkcji suplementów diety. Producent New Age w swojej pracy kieruje się innowacyjnością, wysoką jakością wytwarzanych produktów i skutecznością ich działania. Najbardziej popularne produkty marki New Age, to Grykamina i Witamina P Bajkalska, dostępne w naszej hurtowni.

Hurt New Age. Polska firma New Age istnieje już na rynku prawie 10 lat. Główną misją producenta New Age jest propagowanie zdrowego stylu życia i naturalnych suplementów diety, które pozbawione są szkodliwych dodatków. Producent New Age nieustannie dzieli się swoją wiedzę i doświadczeniem ze swoimi potencjalnymi klientami. Firma od lat angażuje się w eventy promujące zdrowy styl życia.


New Age hurtownia - tanio


Producent New Age prężnie rozwija swoją firmę i stawia na wysoką jakość wytwarzanych produktów, ich innowacyjność i skuteczność działania. Wieloletnie doświadczenie specjalistów z różnych dziedzin technologii żywności, biotechnologii i sportu pozwala tworzyć najlepsze produkty wzmacniające zdrowie i dobre samopoczucie.


Najpopularniejsze produkty New Age, dostępne u nas w hurcie:


Grykamina C- jest to naturalna witamina C, pozyskiwana z nasion kiełkującej gryki. Jest to jak dotąd, najlepiej przyswajalna witamina C przez nasz organizm. Jak podaje producent New Age, Grykamina zawiera kwas L-askorbinowy, który wykazuje 100% bioaktywności witaminowej. Ludzki organizm nie jest w stanie sam wytworzyć witaminy C, dlatego tak ważne jest dostarczanie najlepszej jakości i najlepiej przyswajalnej witaminy C. Grykamina nie zawiera w swoim składzie stearynianu magnezu.


Witamina P Bajkalska- jak podaje producent New Age, witamina ta jest silnym przeciwutleniaczem, kilkukrotnie silniejszym niż witamina A, C, czy E. Witamina P Bajkalska, dostępna w naszej hurtowni, doskonale wzmacnia organizm, reguluje metabolizm, zwiększa syntezę kolagenu i spowalnia starzenie się organizmu. Witamina P Bajkalska działa przeciwzakrzepowo, pomaga w leczeniu hemeroidów i chroni serce przed niekorzystnym stresem oksydacyjnym.


Obydwa te produkty dostaniesz w naszej hurtowni w korzystnych cenach. Sprawdź naszą ofertę New Age.

Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • 141,60zł
    131,11zł netto

    Witamina P w składzie zawiera taksyfolinę, która wzmacnia organizm, reguluje metabolizm, zwiększa syntezę kolagenu, pomaga w leczeniu hemoroidów, miażdżycy, gdyż ma działanie przeciwzakrzepowe i chroni organizm przed stresem oksydacyjnym.

    W ulubionych
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji