Hurtownia FEEL ECO

Hurt Feel eco. Firma Feel eco jest czeskim producentem środków czystości, przyjaznych środowisku. Producent Feel eco dba o to, by świadomość ludzi na temat ekologii ciągle rosła. W naszej hurtowni ekologicznej dostaniesz środki czystości Feel eco przyjazne dla domu i środowiska.

Hurt Feel eco. Producent Feel eco wytwarza ekologiczne środki czystości, w tym produkty do prania tkanin i mycia naczyń. Produkty marki Feel eco dostępne w naszej hurtowni zostały stworzone na bazie naturalnych składników. Nie znajdziecie tutaj żadnej chemii, które poważnie szkodzi zdrowiu i naszemu środowisku.


Feel Eco Hurt- tanio w hurtowni


Dostępne produkty Feel eco w naszej hurtowni ekologicznej, to:


Płyn do mycia warzyw i owoców


Płyn zmiękczający do płukania tkanin


Uniwersalny proszek do prania


Producent twierdzi, iż środki Feel eco do prania ubrań, doskonale nadają się do prania ubranek niemowlęcych, gdyż posiadają składniki przyjazne dla skóry nawet tych najmniejszych. Środki do prania Feel eco, dostępne u nas w hurtowni są delikatne, ale jednocześnie bardzo skuteczne.


Płyny Feel eco do mycia naczyń, warzyw i owoców, które możesz kupić u nas w hurtowni zawierają naturalne składniki pochodzenia roślinnego. Składniki te są bezpieczne dla człowieka i środowiska. Producent zapewnia, że płyny Feel eco posiadają gęstą konsystencję, przez co są bardzo wydajne. Płyn do naczyń Feel eco jest idealnym środkiem do usuwania tłuszczu i brudu z naczyń. Płyn ten doskonale nadaje się do mycia warzyw i owoców, gdyż bardzo dobrze usuwa zanieczyszczenia, które ciężko jest zmyć samą wodą.


Chemia do domu bez chemii? Ależ oczywiście, to jest możliwe z Feel eco! Produkty czyszczące i piorące na bazie ekstraktów roślinnych. Produkty Feel eco dostępne w naszej hurtowni są przyjazne dla skóry rąk, dlatego produkty tej marki są szczególnie polecane alergikom.

Więcej
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • Płyn do mycia warzyw i owoców doskonale usuwa zanieczyszczenia, bakterie i chemikalia, obecne w skórce, a nie dające się umyć samą wodą. Płyn nadaje się także do zmywania naczyń, gdyż dobrze zmywa brud i tłuszcz.

  W ulubionych
 • Płyn do mycia warzyw i owoców o zapachu malinowym doskonale usuwa zanieczyszczenia, bakterie i chemikalia, obecne w skórce, a nie dające się umyć samą wodą. Płyn nadaje się także do zmywania naczyń, gdyż dobrze zmywa brud i tłuszcz.

  W ulubionych
 • Płyn do mycia warzyw i owoców o zapachu ogórkowym doskonale usuwa zanieczyszczenia, bakterie i chemikalia, obecne w skórce, a nie dające się umyć samą wodą. Płyn nadaje się także do zmywania naczyń, gdyż dobrze zmywa brud i tłuszcz.

  W ulubionych
 • Płyn zmiękczający do tkanin o zapachu bawełny, to idealny produkt, aby twoje tkaniny stały się miękkie, pachnące i łatwe do prasowania. Płyn nie zawiera środków alergizujących, dlatego polecanych jest także do prania ubranek dziecięcych.

  W ulubionych
 • Płyn zmiękczający do tkanin o zapachu owocowym, to idealny produkt, aby twoje tkaniny stały się miękkie, pachnące i łatwe do prasowania. Płyn nie zawiera środków alergizujących, dlatego polecanych jest także do prania ubranek dziecięcych.

  W ulubionych
 • Ekologiczny uniwersalny proszek do prania tkanin zarówno białych jak i kolorowych. Idealny do prania dziecięcych ubranek. Aktywne substancje piorące są skuteczne już w temperaturze prania 30°C (odpowiedni do prania w temperaturach między 30°C a 90°C).

  W ulubionych
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów